סרגיי פולונין עם המופע רספוטין

סרגיי פולונין

קרדיט תמונה: Stephanie Pistel

אופס ... לא נמצאו הופעות קרובות
ניתן להירשם ולקבל עדכונים בהתאמה אישית
כאשר תתפרסם הופעה חדשה באתר

הרשמה לעדכונים »

מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים על הופעות חדשות של
סרגיי פולונין?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 80% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

רקדן הבלט סרגיי פולונין עם המופע רספוטין

סרגיי פולונין הוא רקדן בלט, שחקן ודוגמן אוקראיני שעוסק באתלטיקה, ריקוד וכוראוגרפיה מגיל ארבע. מאחוריו רפרטואר גדול של מופעי בלט מפורסמים בהם השתתף. הרקדן הצעיר נחשב לאחד הכישרונות המבטיחים בריקוד בלט וריקוד מודרני והוא נמצא כיום בשיא הקריירה שלו. נתוניו הפיזיים מדהימים והופעתו על הבמה אמוציונאלית ווירטואוזית ברמה גבוהה מאוד.

את הופעתו המיוחדת של סרגיי פולונין תוכלו לראות במופע המחול המודרני רספוטין של הכוריאוגרפית היפנית יוקה אויש. המופע יצא בבכורה ראשונית בשנת 2019 בלונדון והיום ניתן לראות אותו במקומות שונים בעולם ובישראל.

מדובר במופע יוצא דופן המראה עוצמה של אדם מהי. עלילת הסיפור מתרכזת בסיפור עלייתו של גרגורי רספוטין, עלייתו לשלטון, הרצח שלו ונפילת השלטון. המופע מתבסס על ניגודיות אופיו המיוחד של רספוטין, מצד אחד אופי חייתי ואפל אל מול האדם היפה והמיוחד שהיה. צדדים אלו מתבטאים במופע הריקוד של הרקדן המופלא סרגי פולונין וגם בתפאורה הייחודית המבטאת היטב את שני הצדדים של הדמות.

לצד הופעתו המדהימה של פולונין, מופיעים גם השחקנים אלכסיי לובימוב המשחק את הצאר ניקולאי השני, יוהאן קובוגג המשחק את הנסיך פליקס יוסופוב, הרקדנית ילנה אילייניר המשחקת את אשת הצאר והשחקן ג'ורג'יה קלניץ המשחק את בן הצאר.

סרגיי פולונין ביוטיוב

הופעות מומלצות

אפשר לפנק אותך בהנחה?
קוד הטבה לקבלת הנחה:

מבלים

25 ₪ לכרטיס (במקום 65 ₪)

* יש להזין את הקוד הטבה
לאחר בחירת הכרטיסים