הצגות ילדים

כל כוכבי הילדים באתר מבלים

הצגות ילדים קרובות

19.08
יום שישי
16:00
פסטיבל ילדות ישראלית

סינמה סיטי גלילות
רמת השרון
לפרטים »
20.08
יום שבת
09:30
פסטיבל ילדות ישראלית

סינמה סיטי גלילות
רמת השרון
לפרטים »
20.08
יום שבת
10:00
Wipark – פארק האקסטרים של ישראל

היכל טוטו חולון
חולון
לפרטים »
20.08
יום שבת
10:15
איה פלוטו - שעת סיפור

תיאטרון הפארק
תל אביב
לפרטים »
20.08
יום שבת
10:30
איה אאוץ' אווה

סינמה סיטי
אשדוד
לפרטים »

אפשר לפנק אותך בהנחה?
קוד הטבה לקבלת הנחה:

* יש להזין את הקוד הטבה
לאחר בחירת הכרטיסים

הצגות ילדים בשבת הקרובה

20.08
יום שבת
09:30
פסטיבל ילדות ישראלית

סינמה סיטי גלילות
רמת השרון
לפרטים »
20.08
יום שבת
10:00
Wipark – פארק האקסטרים של ישראל

היכל טוטו חולון
חולון
לפרטים »
20.08
יום שבת
10:15
איה פלוטו - שעת סיפור

תיאטרון הפארק
תל אביב
לפרטים »
20.08
יום שבת
10:30
איה אאוץ' אווה

סינמה סיטי
אשדוד
לפרטים »
20.08
יום שבת
10:30
הרפתקה של לאסי - תאטרון המדיטק

מדיטק חולון
חולון
לפרטים »

אפשר לפנק אותך בהנחה?
קוד הטבה לקבלת הנחה:

* יש להזין את הקוד הטבה
לאחר בחירת הכרטיסים

הנחות להצגות ילדים

מצטרפים (ללא עלות)
למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון:

עד 80% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

הצגות ילדים לפי ערים

הצגות ילדים מומלצות

הצגות ילדים לפי סדר א"ב

כרטיסים להצגות ילדים

אתר מבלים מציע לכם את הצגות הילדים הטובות ביותר בישראל. אצלנו תמצאו את הכוכבים האהובים ביותר בישראל, דוגמת מיכל הקטנה, יובל המבולבל ורבים נוספים, וכן הצגות של מיטב הסיפורים, בהם דירה להשכיר, סבא אליעזר והגזר ועוד. מוזמנים לקרוא – למה חשוב לקחת את הילדים להצגה, ומה אנחנו מציעים?

בעיקר במהלך החופשות – הפעלות ילדים

במהלך החופשות השונות, בין אם החגים ובין אם במהלך חופשת הקיץ, אנו נדרשים לשמור על ילדינו פעילים ולהעשיר אותם בתכנים שונים ומגוונים. בימים אלו, לילדים אין מסגרות קבועות בהן הם מבזבזים אנרגיה ומעסיקים את עצמם.

בימים בהם אנו עוברים להיות הורים במשרה גדולה יותר, עלינו למצוא פתרונות יצירתיים.

הצורך להעשיר ולהפעיל ילדים – גם במהלך השנה

אולם, לא מדובר רק על ימי הקיץ והחופשים. גם במהלך השנה, בה אנו רוצים לדאוג שהילד ייחשף לכמה שיותר דברים חדשים. הדבר נועד בעיקר בשביל ללמוד ולהעשיר אותו, אולם אנו רוצים ליצור גם חוויות משותפות עם ילדינו.

איך מפעילים? האפשרויות רבות ומגוונות

בין היתר, ניתן למצוא אפשרויות רבות בהן אפשר להעסיק את הילדים בשל הצורך לעיל. בין היתר, ניתן לקחת את הילדים לטיול בטבע, פארק שעשועים, משחק ספורט, מוזיאון או לחוף הים.

אולם, ככל שאתם רוצים להעשיר את הילדים, ולחשוף אותו לעולם התרבות הרחב, יש חלופה אחת שמתגלה כאידאלית.

אחת החלופות האידאליות – הצגות ילדים

לצד כלל האפשרויות שצוינו לעיל, עולה חלופה אחת, היא הצגות ילדים, כחלופה משתלמת למדי. לצד העובדה שהצגה יכולה להיות מהנה לילדים ולהורים כאחד, לרוב ניתן להגיע בצורה נגישה עם הילדים, לפעילות שאינה דורשת מאמץ מרובה, ומהווה העשרה לכל המשפחה.

אם אתם מחפשים הצגות ילדים – את מי תוכלו למצוא אצלנו?

במידה והגעתם לאתר זה כדי למצוא הצגה לילד, הגעתם למקום הנכון. אנו דואגים לשמור על מגוון הצגות אטרקטיבי ורלוונטי ככל הניתן, שידאגו לערב מהנה, מעשיר ומשפחתי:

  • הצגות ספרי ילדים – אנו דואגים להציג מחזות של מיטב ספרי הילדים האהובים, בהם דירה להשכיר, הקוסם מארץ עוץ, ספר הג'ונגל, כספיון ורבים נוספים.
  • מופעים של כל הכוכבים – אצלנו תוכלו למצוא הופעות של מיטב אומני הילדים בישראל, בהם הדוד חיים, מיקי, מני ממטרה, מיכל הקטנה, יובל המבולבל ועוד.
  • הצגות בחגים – במועדי ישראל השונים, אנו דואגים להעלות מחזות שונים שמבוססים על מסורת חגי ישראל, בהם מופעי חנוכה, פסח ועוד.

אז בואו נמשיך – למה חשוב להגיע להצגות לילדים?

ככלל, הסיבה העיקרית בגינה מומלץ לקחת את הילדים להצגות נובע מגירוי החושים. במהלך ההצגה, הילד נחשף לצבעים וצלילים שדורשים ריכוז. משכך, ככל שהפעוט או הילד יתאמנו יותר על ריכוז בכלל האלמנטים, כך ישתפרו יכולותיו להתרכז.

מעבר לכך – יתרונות נוספים של הצגות הילדים

מעבר ליתרון שצוין לעיל, לפיו יכולות הריכוז של הילד ישתפרו באופן משמעותי, עולים מספר יתרונות נוספים. בבחינת הטווח הרחוק, חשיפת עולם התיאטרון וההצגות בגיל צעיר, תעודד צריכת תרבות ורוח בגיל בגרות, ותביא להרחבת אופקים.

אולם, היתרונות המהותיים גלומים בטווח הקצר. לאור החשיפה לגירויים רבים, מעבר ליכולות ריכוז, הילד ייחשף לדרכי יצירה שונות, וכן לדרכי הבעה, ובראשן השפה.

השפעת הצגות ילדים על השפה

אתם תהיו חייבים להסכים איתנו, שבמהלך צפייה בהצגה הילד ייחשף לאוצר מילים רחב ושונה מאשר שייחשף אליו במהלך היום הרגיל שלו.

משכך, הדמיון אותו מפעיל הילד, לצד שמיעת מילים חדשות, יסייעו בהגדלת אוצר המילים ואופן הביטוי, ויביא לשליטה חזקה יותר בשפה ויכולות ורבליות טובות יותר באופן משמעותי.

הצגות ילדים – באיזה גיל מומלץ להתחיל?

נתחיל מהתשובה הפשוטה לשאלה – אין גיל מתאים. הבחינה שנעשית להבנת מידת התאמתו של הילד להגיע להצגות מבוססת על התנהגותו.

כך, תדעו שהילד שלכם יכול להגיע להצגות מותאמות לגילו, החל מהרגע שבו הוא יכול להתרכז לכמה דקות למשחק או סיפור שמסופר לו. בכל אופן, נציין כי ילדים בין גיל שנה וחצי לשנתיים הינם בגיל המתאים להגיע להצגה.

אתר מבלים – מה אנחנו מציעים?

במסגרת האתר, אנו מציעים לכם, ההורים והילדים, מידע וכרטוס של כלל הצגות הילדים המהנות, המצחיקות והטובות ביותר. בין היתר, תוכלו לראות אילו הצגות ילדים מוצגות כיום, הצגות לילדים המבוססות על ספרים או על דמויות אהובות, הזמנת כרטיסים להצגות ילדים, וכן, גם מידע אודות הצגות ילדים בשבת.

בנוסף, אומנם נכנסתם בשביל הצגות ילדים, אך אנו נציין שאנו מפרסמים אירועים שונים של כל האומנים הגדולים ביותר. האתר מחולק לפי קטגוריות, אמנים, אזורים, ערים, אולמות ומופעים, כך שתוכלו לבחור את האפשרות הכי טובה עבורכם.

הצגות ילדים בשבת – לציבור שמחפש אטרקציות גם ביום השבתון

עסקים רבים בישראל סוגרים את שעריהם ביום השבת. ייתכן שהדבר נובע מתוך אמונה דתית, מתוך רצון לדאוג ליום מנוחה לעובדים או כל סיבה אחרת. אולם, בכל מה שנוגע להצגות ילדים, מדובר על סיפור אחר.

כפי שציינו לעיל, ישנה חשיבות מוגברת על שמירת תעסוקה לילדים, הן במהלך תקופות החגים והחופשות והן במהלך השנה בכללותה. משכך, ישנה חשיבות מוגברת להעלאת הצגות ילדים בשבת. אצלנו באתר מבלים תוכלו למצוא הצגות ילדים בשבת, וכן מופעים שונים שעולים בכל יום בשבוע, כדי שלא יישאר יום שבו אתם וילדיכם תישארו ללא תעסוקה.

אם הגעתם עד לכאן – איך לוקחים את הילד להצגה ראשונה?

שלב ראשון – בחירת ההצגה והמועד

במידה ואנו לוקחים את הילד להצגה ראשונה, או להצגות בכלל, עלינו להתאים לו את התוכן המוצג. על ידי התאמת התוכן, תהיה האפשרות לקבל את שיתוף הפעולה המלא מצד הילד, ובכך להפוך את הבילוי לנעים ומהנה.

לצד התוכן, חשוב לשמור על שעות הצגה שתואמות את שעות השינה והאנרגיה של הילד, כך שיגיע רגוע להצגה, וכן על האופן שבו תשבו, כך שיתאם להעדפותיו.

שלב שני – אחרי שנכנסים לאולם

לפני הכל – התייחסו רק לילד ושבו קרוב אליו. כך, יוכל הילד לנצור זכרון משותף, ולצד זאת להרגיש בטוח ונוח.

לאחר שהבהרנו את הנקודה לעיל, זכרו למקד את הקשב של ילדכם לעבר פרטים חשובים בהצגה שאולי פספס לאור הגירויים הרבים, פרשו לו עם מילים לא מובנות, ומעל לכל – תהנו יחד איתו, צחקו והתרגשו.

נקודה חשובה – להתרכז בהצגה

בסופו של יום, נועדנו להתרכז בהצגה, ולכן אל תשכחו לתת לילד גם מרחב להנות מהאירוע. בנוסף, ולאור העובדה שהילד עלול בפעמים הראשונות מעט להיבהל מהסיטואציה החדשה, הביאו עמכם צעצוע או חפץ שמרגיע את הילד, שיהיה למידת הצורך.

בכל אופן, ניתן לצאת עמו ולחזור בכל רגע בהצגה.

מועדון החברים שלנו – קודם כל חינם

אם אתם חובבי הצגות מושבעים, וגם במידה ואתם מעוניינים להגיע להצגה אחת או שתיים בלבד בשנה, יש לנו הצעה בשבילכם, שאינה כוללת שום עלות.

הצטרפות למועדון החברים שלנו יאפשר לכם לקבל עדכונים על כל ההופעות החדשות, עבור הילדים וגם עבורכם, ותהיו זכאים לשמוע ראשונים על מבצעים ספונטניים של הרגע האחרון!

מבלים

כרטיסים מוזלים להצגות ילדים

עד 80% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

אפשר לפנק אותך בהנחה?
קוד הטבה לקבלת הנחה:

מבלים

25 ₪ לכרטיס (במקום 65 ₪)

* יש להזין את הקוד הטבה
לאחר בחירת הכרטיסים

דילוג לתוכן