מחזות זמר בישראל 2022

מחזות זמר מומלצים

מחזות זמר לילדים

מחזות זמר לכל המשפחה

אם אתם מחפשים כרטיסים למחזות זמר, באתר מבלים תמצאו את כל מחזות הזמר הטובים ביותר בארץ וגם כאלו המגיעים ממקומות שונים בעולם. באתר מבלים תקבלו מידע על המחזות השונים, על עלילת המחזה, רפרטואר שחקנים, רקדנים וזמרים וגם על יוצרי וכותבי המחזה. תוכלו להתרשם מהמלצות הגולשים וגם למצוא את המועדים והמקומות שאפשר לצפות במחזות הזמר האלו.

מה מאפיין את מחזות הזמר?

מחזות זמר או בשמם הנוסף, תיאטרון מוסיקלי, הן הצגות המשלבות שירים, דיאלוגים מולחנים, קטעי משחק וריקוד. מדובר בהפקות גדולות, מרובות משתתפים ובעלי תפאורה ייחודית וסאונד יוצא מן הכלל. בעזרת המחזה מעבירים השחקנים והרקדנים סיפורים מרגשים, קומדיות, אהבות רומנטיות והמון רגשות של עצב, שמחה, אהבה, כעס ועוד.

קצת היסטוריה

התחום של מחזות הזמר התפתח מאוד במאה ה-19 בבריטניה וכיום הוא כולל רפרטואר רחב מאוד של קלאסיקות מהארץ ומהעולם. יש כיום מחזות זמר שרצות שנים עם קאסט שחקנים ורקדנים מחודש בכל תקופה. מחזות זמר קלאסיים שמוכרים מאוד בעולם הם: "סיפור הפרברים", "שיער", "שורת המקהלה", "עלובי החיים" ועוד. לחלקם תמצאו גם גרסת מחזמר בעיבוד עברי עם קאסט ישראלי בתיאטראות הגדולים בארץ. 

מחזות זמר לא רק למבוגרים

הקלאסיקות הגדולות של מחזות הזמר היו מיועדות בעיקר למבוגרים. כיום יש רפרטואר שלם של מחזות זמר לילדים המציגות סרטים קלאסיים מוכרים וספרים שהפכו למחזה. ילדים מאוד אוהבים מחזות זמר ומדובר בהפקות מאוד מושקעות. באתר מבלים תוכלו למצוא גם מחזות זמר לגיל הצעיר.

מחזות זמר ברגע האחרון

מצטרפים (ללא עלות)
למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון:

עד 80% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

אפשר לפנק אותך בהנחה?
קוד הטבה לקבלת הנחה:

מבלים

25 ₪ לכרטיס (במקום 65 ₪)

* יש להזין את הקוד הטבה
לאחר בחירת הכרטיסים

דילוג לתוכן