לוח הצגות חנוכה 2021

כרטיסים להצגות חנוכה 2021

עם סיום חגי תשרי בכל שנה, חג החנוכה מתחיל להראות את אותותיו וההורים וגם הילדים מחכים בהתרגשות להצגות החנוכה שיעלו בהיכלי התרבות ובתיאטראות השונים בארץ. מדובר על מסורת מוצלחת של שנים המביאה אל ילדיכם תרבות במיטבה על ידי מיטב אמני הארץ. אז מה מחכה לכם בחג חנוכה הקרוב? הכתבה הבאה היא סקירה רחבה על הצגות החנוכה המתוכננות לשנת 2021, המבחר רחב ובהחלט יש למה לצפות.

המכבים הקרב האחרון

המכבים הקרב האחרון הוא מחזמר חדש ומקורי שכתב אסף אשתר וביים ירון רוח. המחזמר מספר את סיפור המכבים והמרד ביוונים. מדובר על מחזמר מופלא, מלא בשירים ומוסיקה מקורית, המתאימים לילדים מגיל שנתיים ולכל המשפחה. במחזמר זה מופיעים מיטב האמנים ובראשם רינת גבאי, טל מוסרי, אוראל צברי וטיילור מלכוב. המופע רץ בתיאטראות השונים בארץ וניתן להתעדכן על התאריכים באתר מבלים.

ספר הג'ונגל – אבן האש

ספר הג'ונגל, המחזמר והצגת הילדים האהובה בכל הזמנים, חוזרת אלינו במופע מרכזי בחנוכה הקרוב והפעם בעיבוד מחודש ובכיכובם של רוי בוי וענבלי. בהצגה יוכלו הילדים להיפגש שוב עם הדמויות המוכרות והאהובות: בלו הדוב הנחמד, בגירה הפנתר השחור, הקופים המשוגעים ושירחאן הנמר. המופע מתאים לילדים מגיל 3.

קרקס בראבו – לילה מוטרף במוזיאון

קרקס בראבו עולה שוב בחנוכה הקרוב עם מופע קרקס וירטואוזי על רקע עלילה סופר מגניבה – לילה מוטרף במוזיאון. בעלילה המוזיאון המדובר קם לתחיה וכל הדמויות והפסלים שבו הופכים אנושיים. מדובר על מופע שלא כדאי להחמיץ. למופע הייתה הצלחה מסחררת בשנה שעברה וכעת הוא חוזר לכל מי שלא הספיק או לא ראה. חוויה בלתי רגילה לכל המשפחה ומגיל שנתיים ואילך.

פיטר פן בהפקת תיאטרון הקאמרי ואורנה פורת

הקאמרי יחד עם תיאטרון אורנה פורת עולים בחנוכה הקרוב עם הצגת הילדים המופלאה "פיטר פן". הסיפור הקלאסי והאהוב עבר עיבוד מחודש וכעת הוא מגיע אליכם בכיכובם של אלון סנדלר, מיה לנדסמן, עפרי ביטרמן ועוד שחקנים מצוינים. בהצגה יוכלו הילדים לעוף יחד עם וונדי ופיטר פן אל ארץ לעולם לא, לפגוש בפיראטים ובטינקרבל המתוקה. ההצגה מתאימה לילדים מגיל 6 והיא תעלה במקומות השונים בארץ, התעדכנו באתר מבלים.

רפונזל

המחזמר רפונזל חוזר אליכם גם השנה, לאחר הצלחות מסחררות בשנתיים הקודמות. במחזמר יוכלו הילדים לפגוש את רפונזל הנסיכה האבודה בעלת השיער הזהוב הארוך בתבל. רפונזל הנסיכה קלועה במגדל יחד עם אימה החורגת ובעזרת חבר שהיא פוגשת במקרה, היא יוצאת אל העולם שאליו כל כך השתוקקה לצאת. הצגה קסומה בכיכובם דל טל מוסרי, נעמה סופר על ואוולין הגואל.

כספיון – תיאטרון הנדנדה

כספיון הדג הקטן נאבד באוקיינוס הגדול ולא מוצא את הוריו. בדרכו לחזור הביתה הוא פוגש דגים נוספים וחיות ים בדרך ואפילו לוויתן גדול שאותו הוא מצליח לחלץ. מדובר על סיפור על דג אמיץ, על עוז, גבורה ועזרה לזולת. מופע קסום שעוד לא נראה כמוהו בארץ. במופע זה הבמה כולה חשוכה והדגים הן דמויות זוהרות וקסומות על רקע שחור. הצגה קסומה של תיאטרון הנדנדה המותאמת מגיל 3 ומעלה.

הצגות נוספות בחנוכה הקרוב שכדאי להכיר

חנוכה הקרוב מלא בהצגות ילדים ומחזות זמר מופלאות, באתר מבלים תוכלו לקרוא גם על ההצגה טרופותי של תיאטרון אורנה פורת, עוץ לי גוץ לי מבית הקאמרי, מחסן השטוזים של דתיה בן דור שרץ כבר הרבה שנים, ההצגה המופלאה והקלאסית פינוקיו ועוד. כנסו לאתר מבלים ובמקום אחד תוכלו למצוא את כל הצגות הילדים לחנוכה 2021.

מבלים
דילוג לתוכן