תום יער - הופעות 2021

מופע הסטנד אפ של תום יער הוא משב רוח מרענן בנוף הסטנד אפ בישראל. בלי צנזורה, היא מביאה הומור אחר, חדש, קליל ומופרע אך מלא באמירה ביקורתית על החברה בישראל ובכלל. זוגיות, יחסי מין, דימוי גוף והחיים בתל אביב הם רק חלק קטן מהנושאים שיער נוגעת בהם בהופעה האנרגטית שלה. אין ספק שההומור העצמי שלה עומד במרכז המופע, במה שהופך למסע חושפני משותף שלה ושל הקהל בחוויות חייה המשמעותיות, וגם אלו שהרבה הרבה פחות משמעותיות אבל בהחלט מצחיקות!  

תום יער החלה את הקריירה שלה כיזמית בתחום הסטנד אפ! היא הקימה וניהלה קבוצת סטנדאפיסטים תל אביביים שכתבו תכנים הומוריסטיים יחד ועלו להופיע על הבמה ב'ערב הסטנד אפ של תום יער'. בקבוצה לקחו חלק קומיקאים מוכשרים כמו ניב מג'ר, גלית חוגי, ירמי שיק-בלום, אסף קפלנסקי וליאור אמסטרדמסקי.

לקהל הרחב נחשפה יער כאשר לקחה חלק בתוכניות בידור רבות בטלוויזיה וברדיו. היא השתתפה בתוכנית הרדיו 'חותרים למגע' של שרון טייכר וערן זרחוביץ' בגל"צ והמשיכה לשתף פעולה עם הצמד בתוכניותיו האחרות, הופיעה בתוכניות הטלוויזיה 'לילה תירס', 'תוכנית קיציס', 'בלתי הפיך' ו'היום בלילה' עם גורי אלפי. ב-2016 הצטרפה יער לקאסט של התוכנית הפופולארית 'ארץ נהדרת'.

במקביל, מפתחת יער סדרות ותוכניות בידור בכיכובה – 'תום יער עושה את שביל ישראל', שזכתה בפרס תוכנית דוקו-ריאליטי הטובה ביותר לשנת 2017, 'תום יער עושה בגרות', ו'הכל תום', בה היא מארחת אורחים כוכבים.

תום יער - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם 4 אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של תום יער

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

סטנד אפ תום יער

תום יער במופע סטנדאפ – בעלי/אשתי

תום יער – רמת השרון

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

דילוג לתוכן