שלישיית מה קשור הופעות 2021

ההופעה של שלישיית מה קשור הוא מופע סטנד אפ משובח, שכל כולו פרשנות הומוריסטית ומוזיקלית על החברה הישראלית במיטבה. החיבור המושלם בין שלושת האומנים המוכשרים אסי ישראלוף, ציון ברוך ושלום מיכאלשוילי, מביא לבמה אנרגיה מחשמלת וחוויה בלתי נשכחת. מערכונים קורעים מצחוק בקצב מהיר, חיקויים, שירים, הצצה לחיים של השלישייה הכי מסקרנת בארץ ולדינמיקה ביניהם – ההנאה מובטחת.

שלישיית מה קשור עברה דרך ארוכה ביחד מאז מופעי הסטנד אפ שהעלו בתיכון שבו למדו ברמלה. אסי ישראלוף, ציון ברוך ושלום מיכאלשוילי נכנסו אל חיינו לפני שני עשורים, כשלישייה הומוריסטית שונה ומיוחדת בנוף הבידור הישראלי. בתחילת דרכם, כאשר הופיעו במועדוני הסטנד אפ, הם היו חמישייה, יחד עם שחר חסון ועמוס תמם, אשר פנו כל אחד לדרכו העצמאית כבר בראשית הדרך. מהר מאוד הם החלו להופיע בתוכניות הטלוויזיה הכי מצליחות וכבשו את לב הקונצנזוס הישראלי עם הומור חריף, חד וביקורתי, המוגש לקהל בקלילות ובגובה העיניים.

השלישייה הופיעה בתוכנית 'יצפאן' של אלי יצפאן ב-HOT, בתוכנית 'רק בישראל' לצד אורנה בנאי וארז טל, בתוכנית 'שידורי המהפכה' של גורי אלפי ואסי כהן. בהמשך חברו לקומיקאי והיוצר המוכשר, אדיר מילר, ויצרו יחד את התוכנית 'היכל התרבות'. מעט מאוחר יותר הביאו מה קשור לעולם את התוכנית 'הישראלים' בערוץ 2 שהמערכונים שלה הפכו בן רגע לקאלט ישראלי תרבותי.  

במקביל, פיתחו השלושה גם קריירה מוזיקלית, יצרו שיתופי פעולה מוצלחים עם אומנים גדולים בארץ ושילבו בין עולם המוזיקה לבין עולם הבידור והסטנד אפ. כך למשל, האלבום המוצלח שלהם "תנו לו צ'אנס" בהפקת דודו טסה שמוליק דניאל ועדי גולדשטיין, משלב באלגנטיות בין שירים מקוריים של השלישייה, מערכונים וקטעי קישור מבדרים בהשתתפותם.

שלישיית מה קשור - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם 4 אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של שלישיית מה קשור

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

סטנד אפ שלישיית מה קשור

שלישית מה קשור – שרון (מתוך מופע העשור)

שלישיית מה קשור – כרים עבדול ג'אבר

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

צילום: פזית עוז

דילוג לתוכן