שלישיית מה קשור הופעות 2021

שלישית מה קשור

צילום: פזית עוז

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של שלישיית מה קשור

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
11.1221:30שלישיית מה קשורבית העםרחובותיום שבת
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של שלישיית מה קשור?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

שלישיית מה קשור - הזמנת כרטיסים

ההופעה של שלישיית מה קשור הוא מופע סטנד אפ משובח, שכל כולו פרשנות הומוריסטית ומוזיקלית על החברה הישראלית במיטבה. החיבור המושלם בין שלושת האומנים המוכשרים אסי ישראלוף, ציון ברוך ושלום מיכאלשוילי, מביא לבמה אנרגיה מחשמלת וחוויה בלתי נשכחת. מערכונים קורעים מצחוק בקצב מהיר, חיקויים, שירים, הצצה לחיים של השלישייה הכי מסקרנת בארץ ולדינמיקה ביניהם – ההנאה מובטחת.

שלישיית מה קשור עברה דרך ארוכה ביחד מאז מופעי הסטנד אפ שהעלו בתיכון שבו למדו ברמלה. אסי ישראלוף, ציון ברוך ושלום מיכאלשוילי נכנסו אל חיינו לפני שני עשורים, כשלישייה הומוריסטית שונה ומיוחדת בנוף הבידור הישראלי. בתחילת דרכם, כאשר הופיעו במועדוני הסטנד אפ, הם היו חמישייה, יחד עם שחר חסון ועמוס תמם, אשר פנו כל אחד לדרכו העצמאית כבר בראשית הדרך. מהר מאוד הם החלו להופיע בתוכניות הטלוויזיה הכי מצליחות וכבשו את לב הקונצנזוס הישראלי עם הומור חריף, חד וביקורתי, המוגש לקהל בקלילות ובגובה העיניים.

השלישייה הופיעה בתוכנית 'יצפאן' של אלי יצפאן ב-HOT, בתוכנית 'רק בישראל' לצד אורנה בנאי וארז טל, בתוכנית 'שידורי המהפכה' של גורי אלפי ואסי כהן. בהמשך חברו לקומיקאי והיוצר המוכשר, אדיר מילר, ויצרו יחד את התוכנית 'היכל התרבות'. מעט מאוחר יותר הביאו מה קשור לעולם את התוכנית 'הישראלים' בערוץ 2 שהמערכונים שלה הפכו בן רגע לקאלט ישראלי תרבותי.  

במקביל, פיתחו השלושה גם קריירה מוזיקלית, יצרו שיתופי פעולה מוצלחים עם אומנים גדולים בארץ ושילבו בין עולם המוזיקה לבין עולם הבידור והסטנד אפ. כך למשל, האלבום המוצלח שלהם "תנו לו צ'אנס" בהפקת דודו טסה שמוליק דניאל ועדי גולדשטיין, משלב באלגנטיות בין שירים מקוריים של השלישייה, מערכונים וקטעי קישור מבדרים בהשתתפותם.

סטנד אפ שלישיית מה קשור

שלישית מה קשור – שרון (מתוך מופע העשור)

שלישיית מה קשור – כרים עבדול ג'אבר

הופעות סטנד אפ מומלצות

דילוג לתוכן