שלום אסייג - הופעות 2021

שלום אסייג הוא אחד הסטנדאפיסטים המצליחים ביותר בישראל. מאז שנות התשעים המוקדמות, אז החל להופיע בקאמל קומדי קלאב, מביא אסייג את ההומור הישראלי, המשפחתי והייחודי שלו אל הבמה.

המופע החדש שלו שנקרא בפשטות "מופע סטנד אפ חדש" מביא אל הבמה את החדשות בחייו ובחיינו כאן בישראל, ממגיפת הפלאפונים שהשתלטו על כל אחד מאיתנו ועד לפוליטיקה הישראלית, מהזוגיות החדשה בחייו  עם בת לעולים חדשים מרוסיה ועד להפיכתו לאב בפעם השנייה לתינוקת חדשה, שהיא צעירה יותר מהנכד שלו. את המופע כתב אסייג יחד עם ליאור פריד, אייל קורן ומני אסייג – הכותב הראשי.

אסייג עלה על הבמה בפעם הראשונה כשנתיים לאחר שסיים את שירותו הצבאי. הוא הופיע באופן קבוע ב"קאמל קומדי קלאב" ולאחר מכן פרץ עם סדרת מופעי סטנד אפ בכל רחבי הארץ. הוא הופיע באופן קבוע בתוכניתו של דודו טופז "סופשבוע" בערוץ 1 ולאחר מכן קיבל גם פינה בתוכנית של מרגול.

בהמשך כיכב על במות הסטנד אפ עם מופעים כמו "אסייג לחוכמה שתיקה" שעליו זכה בפרס "נוצת הזהב" של אקו"ם, "שלום עם אסייג" ואחרים. עם השנים ביסס את מקומו כאחד מכוכבי הטלוויזיה המוכרים על המסך הישראלי והיום הוא מגיש את "מלחמת המינים" יחד עם הסטנדאפיסטית ליטל שוורץ. עם השנים כיכב גם בהצגות ילדים, בסרטים ובסדרות טלוויזיה, ביניהן הסדרה "שנות ה-80" שכתב יחד עם אחיו מני אסייג ובה מככב גם בנו של שלום, דניאל, סטנדאפיסט בעצמו.

שלום אסייג - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

סטנד אפ שלום אסייג

שלום אסייג בסטנדאפ על מאכלים מרוקאים

צחוק מעבודה – שלום אסייג בסטנדאפ מאולתר

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

קרדיט לתמונה: משה נחומוביץ

דילוג לתוכן