רמי ורד - הופעות 2021

רמי ורד, מהקומיקאים המובילים בישראל, עולה לבמה עם קטעי סטנדאפ מקוריים ומצחיקים עד דמעות, עם נקודת מבט ייחודית ומצחיקה על הפרטים הקטנים של חיינו. ורד נוגע כמעט בכל סוגיה הרלוונטית לחיים של כולנו, מיחסים בין גברים לנשים, לחוויות ילדות ישראלית, זיכרונות מהצבא והתבגרות, כל דבר הופך לחומר גלם בידי הקומיקאי המוכשר והמנוסה שמכיר את כל הטריקים שגורמים לנו להתרגש ולצחוק בלי הפסקה. 

ורד הוא קומיקאי ותסריטאי שהחל דרכו כסטנדפיסט ב'קאמל קומדי קלאב' ובמועדון ה'דומינו גרוס'. בשנות ה-90 הוא לקח חלק בצוות הכתיבה עבור תוכניות הבידור הכי פופולאריות בטלוויזיה הישראלית, ביניהן "זהו זה", "לילה גוב" ו"יצפאן". בתוכניתו של יצפאן הוא התנסה גם במשחק במערכונים של זוג העיראקים "עזרא ונעים", אותם כתב בעצמו. מאוחר יותר השתתף בפינה הקומית בתוכנית האירוח של יאיר לפיד ואף הגיש תוכנית אירוח משל עצמו בערוץ 10 בשם "רמי ורד".

בשנים האחרונות שיחק ורד בתפקידים שונים בטלוויזיה ובתיאטרון, בין היתר השתתף בסדרה "משפחה שולטת" ב-YES לצד אורנה בנאי, מור פולנוהר ובן רביאן ובסדרה "שמחות" לצד דנה פרידר וזאב רווח. במקביל, כתב הצגות תיאטרון עבור אחרים, כמו "שביט 2000" ו"ספונג'ה והעיר הגדולה". בנוסף, בשנת 2018 עלה בתיאטרון הבימה המחזה שכתב "קח את אבא שלך ולך לעזעזל", על חוויותיו האישיות, ובשנת 2019 בבית ליסין עלתה ההצגה "עבדאללה שוורץ" שגם אותה כתב ורד. 

רמי ורד - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

רמי ורד במופע סטנד אפ

רמי ורד במופע הסטנד אפ האהוב על כולם

רמי ורד בסטנדאפ קורע על גירושים

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

קרדיט לתמונה: אילנית דואניס

דילוג לתוכן