רמי ורד - הופעות 2022

רמי ורד

קרדיט לתמונה: ערן לוי

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של רמי ורד

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
28.01.2222:00רמי ורדתיאטרון הקאמריתל אביביום שישי
04.02.2222:00רמי ורדתיאטרון חולוןחולוןיום שישי
19.02.2221:00רמי ורדתיאטרון הבית גולדהפתח תקווהיום שבת
25.02.2222:00רמי ורדתיאטרון גבעתייםגבעתייםיום שישי
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של רמי ורד?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

רמי ורד - הזמנת כרטיסים

רמי ורד, מהקומיקאים המובילים בישראל, עולה לבמה עם קטעי סטנדאפ מקוריים ומצחיקים עד דמעות, עם נקודת מבט ייחודית ומצחיקה על הפרטים הקטנים של חיינו. ורד נוגע כמעט בכל סוגיה הרלוונטית לחיים של כולנו, מיחסים בין גברים לנשים, לחוויות ילדות ישראלית, זיכרונות מהצבא והתבגרות, כל דבר הופך לחומר גלם בידי הקומיקאי המוכשר והמנוסה שמכיר את כל הטריקים שגורמים לנו להתרגש ולצחוק בלי הפסקה. 

ורד הוא קומיקאי ותסריטאי שהחל דרכו כסטנדפיסט ב'קאמל קומדי קלאב' ובמועדון ה'דומינו גרוס'. בשנות ה-90 הוא לקח חלק בצוות הכתיבה עבור תוכניות הבידור הכי פופולאריות בטלוויזיה הישראלית, ביניהן "זהו זה", "לילה גוב" ו"יצפאן". בתוכניתו של אלי יצפאן הוא התנסה גם במשחק במערכונים של זוג העיראקים "עזרא ונעים", אותם כתב בעצמו. מאוחר יותר השתתף בפינה הקומית בתוכנית האירוח של יאיר לפיד ואף הגיש תוכנית אירוח משל עצמו בערוץ 10 בשם "רמי ורד".

בשנים האחרונות שיחק ורד בתפקידים שונים בטלוויזיה ובתיאטרון, בין היתר השתתף בסדרה "משפחה שולטת" ב-YES לצד אורנה בנאי, מור פולנוהר ובן רביאן ובסדרה "שמחות" לצד דנה פרידר וזאב רווח. במקביל, כתב הצגות תיאטרון עבור אחרים, כמו "שביט 2000" ו"ספונג'ה והעיר הגדולה". בנוסף, בשנת 2018 עלה בתיאטרון הבימה המחזה שכתב "קח את אבא שלך ולך לעזעזל", על חוויותיו האישיות, ובשנת 2019 בבית ליסין עלתה ההצגה "עבדאללה שוורץ" שגם אותה כתב ורד. 

רמי ורד במופע סטנד אפ

רמי ורד במופע הסטנד אפ האהוב על כולם

רמי ורד בסטנדאפ קורע על גירושים

הופעות סטנד אפ מומלצות

רמי ורד

קרדיט לתמונה: ערן לוי

דילוג לתוכן