רועי לוי - הופעות 2021

מופע הסטנד אפ של רועי לוי הוא חוויית אלתורים אחת גדולה. לוי יודע איך הוא עולה אל הבמה אבל אף פעם לא יודע מראש מה הולך לקרות שם. הוא מעלה מופע מבדר, שנון ומצחיק, בגובה העיניים, באינטראקציה מלאה עם הקהל.

רועי לוי התחיל את דרכו כסטנדפיסט כבר בגיל 16, כאשר פרש מהלימודים והעדיף לבלות את זמנו על הבמה הפתוחה של מועדון ה'קאמל קומדי קלאב'. בכורתו הטלוויזיונית המוצלחת בתוכנית 'פרפר לילה', של טל ברמן, סללה את הדרך להשתתפותו בתוכניות טלוויזיה רבות ומוכרות. הוא השתתף בפורמט הישראלי של תוכנית האלתורים האמריקאית 'של מי השורה הזאת בכלל', לצד תומר שרון ודרור קרן, בתוכנית 'משחק מכור' לצד גורי אלפי, עינב גלילי וליאור שליין, ובתוכנית 'הקו האדום' עם דנה מודן בערוץ ביפ. לוי המשיך לשתף פעולה עם דנה מודן בתוכנית השידוכים ההומוריסטית 'דאבל דייט' בערוץ ביפ ובהמשך הנחו השניים גם את 'עונת החתונות' בהוט. לוי השתתף גם כפאנליסט בתוכניות ההומור והסאטירה 'צחוק מעבודה' בהנחיית שלום אסייג ו'מצב האומה' בהנחייתו של ליאור שליין.    

במשך השנים עלה לוי לבמה עם הופעות סטנד אפ מוצלחות, בארץ ובחו"ל. בהמשך הגשים חלום כאשר רכש את מועדון ה'קאמל קומדי קלאב' והפך לבעלים של המועדון שהפך לשם דבר בסצנת הסטנד אפ בישראל וגידל דורות של קומיקאים מצליחים שכולנו מכירים ואוהבים.

רועי לוי - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

סטנד אפ רועי לוי

רועי לוי בסטנדאפ על טיולים (מתוך צחוק מעבודה)

רועי לוי בסטנדאפ על הסופר (מתוך צחוק מעבודה)

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

קרדיט תמונה: יח"צ

דילוג לתוכן