עפר שכטר - הופעות 2024

עפר שכטר במופע סטנדאפ

קרדיט לתמונה: אביב אברגל

האתר מרכז הופעות מרחבי הרשת למקום אחד,
כך שניתן יהיה למצוא הופעות בקלות ובמהירות.

הזמנת הכרטיסים אינה מתבצעת באתר מבלים, 
אלה באתרים חיצוניים אליהם אנחנו מפנים, כמו:
זאפה, לאן, קומי, קופת בראבו, קופת ת"א ועוד.

שימו לב – בלחיצה על הכפתור הירוק "לאתר המופע"
הינכם מועברים לאתר חיצוני המאפשר רכישת כרטיסים.
מומלץ לוודא את פרטי המופע טרם ביצוע ההזמנה.

בכל שאלה או בקשה
נא לפנות ישירות לאתר הרלוונטי

מופע מהנה לכולם (:

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של עפר שכטר

24.07
יום רביעי
21:30
עפר שכטר במופע סטנדאפ

סטנדאפ פקטורי
תל אביב
לרכישה »
24.07
יום רביעי
21:30
עפר שכטר

סטנדאפ פקטורי
תל אביב
לאתר המופע »
17.08
יום שבת
21:30
עפר שכטר במופע סטנדאפ

סטנדאפ פקטורי
תל אביב
לרכישה »
12.09
יום חמישי
21:00
עפר שכטר במופע סטנדאפ

סטנדאפ פקטורי
תל אביב
לרכישה »

עדכונים בהתאמה אישית

רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של עפר שכטר?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 80% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

עפר שכטר - הזמנת כרטיסים

עפר שכטר הוא שחקן תיאטרון, טלוויזיה וקולנוע, סטנדאפיסט וקומיקאי ישראלי. את הזיקה למוסיקה ומשחק החל במגמת תיאטרון בקריית החינוך רופין בעמר חפר במגמת התיאטרון. לאחר הצבא הצטרף לקורס התיאטרון של יורם לוינשטיין וגם למד משחק מול מצלמה.

בתחילת הדרך השתתף במספר קמפיינים ופרסומות, הוביל את קמפיין בגדי הים של חברת פלפל וזכה בתואר "דוגמן השנה".

בשנת 2003 החל להנחות את תכנית הנוער אקזיט יחד עם מלי לוי, מיכאל הנגבי ויעל גולדמן. בתכנית זו הוא בלט מאוד בשל פרובוקציות רבות שעשה בתכנית, בניהן חשיפת ישנו בפני הקהל.

בין השנים 2006 -2007 השתתף בתכנית הבידור "מועדון לילה" בהנחיית ארז טל והיה חלק מהפאנל של התנית "קצר משפחתי". בשנת 2011 הנחה את התכנית "101 דרכים לעוף משעשועון" והחל לעסוק בסטנד אפ. כמו כן, הצטרף לצוות של התכנית "צחוק מעבודה" והנחה את תכנית המתיחות "אמבוש".

בשנת 2015 הנחה גם את השעשועון "אוטוטו" ואת תכנית המתיחות "נוקאאוט". שנה לאחר מכן הוביל את קמפיין הקפה של שטראוס עליית ושנה לאחר מכן חזר לתכנית הבידור "מועדון לילה".

בשנת 2018 הנחה את תכנית הכישרונות "גוט טאלנט ישראל" לצד אסי ישראלוף וגם את תכנית המציאות האח הגדול בעונתה התשיעית לצד לירון ויצמן. בשנת 2020 הנחה שוב את התכנית "אמבוש אקסטרים" שבה הוא מתח סלבס. משנת 2022 הוא מנחה את תכנית האירוח הלילית "ארוחת שחיתות" לצד השף טום אביבי.

לעפר שכטר גם קריירת משחק ענפה. בשנת 2003 שיחק בטלנובלה "משחק החיים". בשנת 2005 שיחק בתפקיד ראשי בטלנובלה "טלנובלה בע"מ". בין השנים 2006 ועד 2009 שיחק בתפקיד ראשי בטלנובלה "האלופה". בשנת 2006 השתתף בסרט נו אקזיט שזכה בפרס וולג'ין בפסטיבל ירושלים.

בשנת 2008 השתתף בדרמה "לאהוב את אנה" ובסרט "איים אבודים" בבימוי של רשף לוי. כמו כן שיחק בסדרות "אבדות ומציאות" ו"עד החתונה" וגם בתכנית המערכונים "שבוע סוף". את דמותו בתכנית המערכונים המשיך גם בתכנית "צחוק מעבודה".

בשנת 2009 שיחק בסדרת הדרמה "תיבת נח" וגם בסרט "פובידיליה" לצד אפרת בוימולד. בתפקיד זה זכה בפרס השחקן המצטיין בפסטיבל חיפה.

בשנת 2011 שיחק בסרט האימה "כלבת" ובסדרת הדרמה "יחפים". בשנת 2012 השתתף בדרמה המשטרתית "המיוחדת" ובסרט "בננות". משנת 2011 הוא מככב גם בסדרה הקומית "שנות השמונים" של שלום אסייג בתפקיד גידי בודנהיימר המכונה גם פריזר. באותה שנה גם לוהק לתפקיד ראשי בסדרה "אניגמה".

בשנת 2014 שיחק בסדרה "מתים לרגע" וגם בקומדיה "מה כבר יכול להיות?" בשנת 2016 שיחק בסרט "גאליס" וכיכב בסרט "הלהקה האחרונה בלבנון". בשנת 2017 החל לשחק בסדרת הילדים "אלישע" וחזר לעונה שנייה של "מתים לרגע". בשנת 2018 שיחק בסדרת הנוער "כפולה" את היחצן של נועה קירל.

עפר שכטר במופע סטנדאפ

עפר שכטר – תספורת של משבר

עפר שכטר במופע סטנדאפ

קרדיט לתמונה: אביב אברגל

אפשר לפנק אותך בהנחה?
קוד הטבה לקבלת הנחה:

מבלים

25 ₪ לכרטיס (במקום 65 ₪)

* יש להזין את הקוד הטבה
לאחר בחירת הכרטיסים