עדי אשכנזי - הופעות 2021

עדי אשכנזי, הסטנדאפיסטית המוכשרת והאנרגטית עולה על הבמה עם מופע סטנד אפ ממכר. אשכנזי תספר לכם בדיוק מה היא חושבת על גברים ונשים, על מערכות יחסים וכמובן על הריון, הורות ולידה. מלאה בחן ובהומור עצמי, אשכנזי תדביק אתכם אל הכסא, תשתף אתכם בחוויות מהחיים שלה ותגרום לכם לצחוק על דברים שמעולם לא חשבת עליהם. אחרי שאשכנזי תסיים איתכם, אתם תסתכלו על החיים של עצמכם ותשאלו – מה זה השטויות האלה בכלל?

כבוגרת בית הספר למשחק, בית צבי, עדי אשכנזי התחילה את הקריירה המקצועית שלה כשחקנית בהצגות תיאטרון ובתוכניות טלוויזיה לילדים בערוץ הראשון. היא הופיעה גם בתוכנית 'דומינו גרוס' בטלוויזיה החינוכית לצד קומיקאים מתחילים נוספים כמו מיה דגן, ענת מגן-שבו ועוד. במקביל, החלה להופיע עם קטעי סטנד אפ במועדון הקאמל קומדי קלאב.

אשכנזי פרצה לתודעה של הקהל הישראלי כאשר הגישה את הפינה הקומית שסגרה את תכנית האירוח של יאיר לפיד בערוץ 2. באותה תקופה השתתפות בפינה הזו הייתה מטרה נחשקת של אמנים רבים, שכן זו הייתה מקפצה משמעותית לקריירה שלהם. קומיקאים אחרים שהגישו את הפינה היו אדיר מילר וליטל שוורץ

אבל אין ספק שמה שהפך את אשכנזי לשם מוכר בכל בית בית בישראל הוא תכנית הטלוויזיה 'מה זה השטויות האלה', ובה משולבים קטעים מצולמים של אשכנזי בהופעות סטנד אפ. בסדרה, אותה אשכנזי גם הפיקה, היא יוצאת בכל פרק לחקור תופעה אחרת בחברה הישראלית מנקודת מבט הומוריסטית.     

עדי אשכנזי - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

סטנד אפ עדי אשכנזי

עדי אשכנזי – סוכנות דוגמנות

עדי אשכנזי – מה זה השטויות האלה

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

צילום: יניב אדרי

דילוג לתוכן