נדב אבוקסיס - הופעות 2021

המופע החדש של נדב אבוקסיס הוא הופעת סטנדאפ מצחיקה, אישית ואיכותית כמו שלא ראיתם מעולם. אבוקסיס נוגע בסוגיות הכי רגישות איתן מתמודדת החברה הישראלית – חד מיניות, פערים עדתיים והפוליטיקה כמובן, והכל עם פרשנות מצחיקה, עמוקה ואינטליגנטית, שכל כך אופיינית לו. דרך הצחוק והבדיחות, אבוקסיס מצליח לגרום לקהל להתחבר למסע החיים האישי שלו, דרך הילדות במשפחה מרוקאית טיפוסית, חשיפת ההומוסקסואליות שלו בתוכנית "מחוברים", הבאת ילדים לעולם בהורות משותפת ולא חוסך מהקהל גם את דעותיו על המנהיגים במדינת ישראל. 

אבוקסיס החל להתנסות בהופעות סטנדאפ כאשר עבר לגור בתל אביב בשנת 1994. כשלוש שנים מאוחר יותר הגיעה ההזדמנות הגדולה שלו כאשר זכה בתוכנית הכישרונות של דידי הררי, "זמנך עבר". בעקבות הזכייה בתוכנית הצטרף אבוקסיס ל"דידי לוקאלי", תוכניתו של הררי ב"רדיו ללא הפסקה". הוא הופיע בתוכנית עם דמויות שגילם, ביניהן סבתא סולטנה דנינו וקריינית חדשות בשם עדי רבן.  

בהמשך השתתף אבוקסיס בתוכניות טלוויזיה קומיות רבות, ביניהן "ערב אדיר" עם אדיר מילר, "צחוק מעבודה" עם שלום אסייג, שחר חסון, אורי חזקיה, ליטל שוורץ ועוד, "הספסל האחורי" בהנחיית מיה דגן ועוד. כשחקן השתתף אבוקסיס בסרט הקולנוע "סוף העולם שמאלה" של אבי נשר ובהצגות תיאטרון, ביניהן המחזה "עופרה" מאת בצלאל אלוני ובבימויו של אלון אופיר וההצגה "זהב טורקי" בתיאטרון הקאמרי, על פי ה"אוצר" של שלום עליכם. 

נדב אבוקסיס - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם 4 אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של נדב אבוקסיס

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

נדב אבוקסיס במופע סטנד אפ

נדב אבוקסיס בסטנדאפ ישראלי בצחוק מעבודה

נדב אבקסיס במופע בקיסריה

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

קרדיט לתמונה: מאיר כהן

דילוג לתוכן