מיקי גבע - הופעות 2021

הופעת הסטנדאפ של מיקי גבע התבגרה יחד איתו לאורך השנים. היום, לאחר שהתחתן והפך לאבא, הוא מכניס את הקהל אל מאחורי הקלעים של החוויה המשפחתית תוך כדי מופע מצחיק, קליל ושנון. אבל אל דאגה, מיקי לא מוותר על חבריו האומנים שעולים יחד איתו אל הבמה, ומביא את החיקויים הכי אהובים ומוכרים שלו מכל הזמנים, ממאיר שטרית ואביב גפן ועד לעומר אדם ויאיר לפיד. כיאה למוזיקאי, גבע משלב בהופעתו גם קטעים מוזיקליים מרעננים שמקפיצים את כל ההופעה והופכים אותה לייחודית.

את הרומן שלו עם עולם הבידור החל גבע כבר כילד, כאשר הופיע בפסטיבל הדרום וזכה בו במקום הראשון. כמה שנים מאוחר יותר, בגיל 15, החל להופיע עם מופע הסטנדאפ הראשון שלו. לאחר שירותו הצבאי, בשנת 2001, נבחר על ידי קהל הצופים להצטרף כמנחה לערוץ הילדים במסגרת הפרויקט "המדינה בוחרת שניים". תפקיד זה הפך למקפצה משמעותית בקריירה שלו והוא נשאר בערוץ במשך כשש שנים. קפיצה משמעותית נוספת בקריירה הגיעה כאשר השתתף באחת מתוכניות הטלוויזיה המצליחות ביותר, "רק בישראל", לצד ארז טל ואורנה בנאי. גבע הצטרף על תקן חקיין והביא בכל שבוע אל האולפן אומנים שונים מעולם הבידור והפוליטיקה.

במשך השנים השתתף גבע במגוון תוכניות טלוויזיה, ביניהן "משפחת עזאני", "השמינייה", "האי", "חמישה גברים וחתונה", "רוקדים עם כוכבים", "שבוע סוף" "צחוק מעבודה" ועוד. בשנת 2002 אף זכה לתואר איש השנה בבידור בטקס אנשי השנה בערוץ 2.

בשנת 2013 עלתה לאוויר הסדרה "מלבי אקספרס" בערוץ 10. הסדרה מבוססת על הספר שכתב גבע עצמו והוא גם מככב בה לצידו של שחר חסון. כשלוש שנים מאוחר יותר שיחק גבע את עצמו בסדרה הקומית "נפלת חזק", גם היא בערוץ 10.

מיקי גבע - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם 4 אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של מיקי גבע

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

מיקי גבע במופע סטנד אפ

המופע הישן של מיקי גבע (2007)

מיקי גבע בסטנדאפ סופרפארם ובני דודים

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

קרדיט לתמונה: סטודיו תומאס

דילוג לתוכן