טל פרידמן - הופעות 2022

טל פרידמן

קרדיט תמונה: יח"צ

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של טל פרידמן

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של טל פרידמן?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

טל פרידמן - הזמנת כרטיסים

טל פרידמן הוא שחקן, קומיקאי, סטנדאפיסט, תסריטאי, מוזיקאי ומדובב. נחשב לאחד מהאמנים הבולטים בתרבות הישראלית. פרידמן התחיל את הקריירה שלו בשנת 1988 במופע הקומי "עלילות משה בעיר הגדולה" יחד עם משה פרסטר.

בשנת 1999 התרחשה הפריצה הגדולה של פרידמן, במסגרת תוכנית הטלוויזיה "חלומות בהקיציס". בתוכנית פרידמן הופיע לצד אייל קיציס ושיחק דמויות היסטוריות שונות באופן קומי, התוכנית שודרה במשך ארבע עונות בערוץ 2. פרידמן שיתף פעולה עם אייל קיציס במספר תוכניות טלוויזיה. בשנת 2001 פרידמן וקיציס הופיעו בתוכנית "לגעת באוכל" ששודרה בערוץ הצחוק "ביפ", בשנת 2002 הצמד הגיש את השעשועון הקומי המצליח "החטא ועונשו" באותו ערוץ.

בשנת 2003 פרידמן הצטרף לקאסט השחקנים של תוכנית הטלוויזיה "ארץ נהדרת" יחד עם אייל קיציס, אלי פיניש, מריאנו אידלמן, דב נבון ועוד. בתוכנית גילם את דמויות אייקוניות כמו למשל לובה הקופאית, חלי גונזלס (פרודיה על שלי יחימוביץ'), ואומלטה (פרודיה על אודטה שוורץ) ועוד דמויות רבות.

לאורך השנים פרידמן הופיע במגוון סרטי קולנוע, הצגות תיאטרון ותוכניות טלוויזיה. הצגות תיאטרון בהשתתפותו: "החולמות", "קידוש", "השיעור". סרטי קולנוע בהשתתפותו: "מוכרחים להיות שמח", "שושלת שוורץ", "בית"ר פרובנס" ו"המוסד". בשנת 2015 השתתף בתוכנית הטלוויזיה "אטלנטיקה" ב-HOT. 

בשנת 2017 הצטרף לפאנל הקומיקאים של תוכנית הטלוויזיה "מועדון לילה" בהנחיית ארז טל. כמו כן, לפרידמן יש להקת רוק שנקראת "החתולים השמנים" בה הוא שר ומנגן על גיטרת בס.

טל פרידמן תרם רבות לתרבות הישראלית, ומצליח להפוך את חיי כולנו מצחיקים יותר. כיום, פרידמן מופיע ברחבי הארץ עם מופע סטנדאפ משוגע ומקורי שנקרא "ברגוע".

סטנד אפ טל פרידמן

טל פרידמן בקטע סטנדאפ קורע

ברגוע עם טל פרידמן – טריילר

הופעות סטנד אפ מומלצות

דילוג לתוכן