חנוך דאום הופעות

במופע הסטנד אפ שלו, 'החיים הם תקופה קשה', מצליח חנוך דאום, לעשות סטנד אפ מהנושאים הכי רציניים בעולם! פוליטיקה, דת ואמונה, שלום במזרח התיכון ובריאות הנפש הם רק חלק מהנושאים שדאום נוגע בהם על הבמה בדרכו הכל כך מיוחדת וסוחפת. הוא יספר לכם בדיוק מה הוא חושב, ואתם תסכימו או שלא תסכימו, אבל בטוח תצחקו ותהנו מערב לא שגרתי, מעניין, מלא הומור ושנינות.

חנוך דאום הוא עיתונאי וסופר שסגנונו הפרובוקטיבי וחדות הלשון שלו הביאו אותו להפוך לאחד הסטנדפיסטים הפוליטיים והסאטיריים הכי מוכרים בישראל. הוא משתמש בהומור ובפלטפורמות תקשורתיות כדי לפתוח לדיון סוגיות עמוקות של חברה, פוליטיקה ודת, אותן הוא מציג כסוגיות בעלות אופי קליל ומבדר. על הבמה, בעיתונות או בטלוויזיה, מצליח דאום להצחיק, להפתיע, לזעזע ולשכנע באותה נשימה.

דאום כתב טורים לעיתונים רבים, ביניהם 'מעריב', 'ידיעות אחרונות' ואתר וואלה. יש לו ניסיון עשיר במדיה, לאחר שעבד ב'רשת' וגם ב'ערוץ 10', ערך תוכניות טלוויזיה כמו 'היכל התרבות' ו'היום שהיה' וכיהן בתפקידי ניהול בזכייניות הטלוויזיה הגדולות. דאום מכיר היטב גם את הצד השני של המצלמה. הוא השתתף בסדרת הדוקו-ריאליטי 'מחוברים', בתוכנית 'המתנחל' בערוץ 10 ובקומדיה 'גרעינים' בערוץ הילדים.

בפתיחות רבה דאום כתב ודיבר על התמודדותו עם הפרעת קשב וריכוז, הפרעה כפייתית טורדנית (OCD) וחרדות. גם בנושא חשוב זה עשה שימוש במדיה והציף סוגיות של בריאות הנפש לדיון ציבורי. בשנת 2010 הוא הגיש את תוכנית הרדיו 'שעת נפש' בגלי צה"ל, יחד עם ד"ר אילן רבינוביץ', שעסקה בהפרעות נפש ופסיכיאטריה. בהמשך תיאר את המסע שלו בחיפוש אחר משמעות בעקבות משבר גיל ה-40 בתוכניתו 'מחשב מסלול מחדש'.

חנוך דאום - לוח הופעות קרובות

סטנד אפ חנוך דאום

חנוך דאום – כנס השקת אמנת השיח הישראלי

חנוך דאום במופע סטנד אפ חדש

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

דילוג לתוכן