דודו ארז - הופעות 2021

דודו ארז

קרדיט תמונה: Wikimedia

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
05.1021:30דודו ארזסטנדאפ פקטוריתל אביביום שלישי
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של דודו ארז?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

דודו ארז - הזמנת כרטיסים

דודו ארז הוא קומיקאי מחונן, דרך ההומור הייחודי שלו הוא מצליח להצחיק עד דמעות גם בלי להתאמץ. בנוסף להיותו קומיקאי הוא גם שחקן, תסריטאי, במאי וסטנדאפיסט. בשנים 2007-2009 הנחה את תוכנית הסאטירה "מהדורה מוגבלת" בערוץ הצחוק "ביפ", והיה שותף בכתיבת התוכנית.

בשנים 2009-2010 הנחה את תוכנית הטלוויזיה המצליחה "לילה בכיף" בערוץ "ביפ" במשך שתי עונות. ארז שימש ככתב שטח בתוכנית הקומית "ארץ נהדרת" במסגרת הפינה "ארץ שואלת", בפינה ערך משאלי רחוב העוסקים בבחירות.

משנת 2010 ארז מופיע ברחבי הארץ עם מופע סטנדאפ שיצר. ארז התארח כסטנדאפיסט בתוכניות הטלוויזיה "מחוץ לחוק", בהנחיית רועי לוי, ששודרה בערוץ "הקומדי סנטרל", ובתוכנית "מלחמת המינים" ששודרה בערוץ 2. בשנים 2009-2010 הגיש את תוכנית הטלוויזיה המצליחה "לילה בכיף" בערוץ "ביפ".

בשנת 2011 הנחה את התוכנית "טלוויזיה במיטבה" בערוץ 2. בשנת 2013 יצר את תוכנית הטלוויזיה "חיות לילה" ב-HOT, אותה הגיש יחד עם ירון ברלד. משנת 2014 מגיש את תוכנית הילדים "החפרנים" בטלוויזיה החינוכית, התוכנית זכתה בפרס התוכנית הטובה ביותר לילדים על ידי האקדמיה לטלוויזיה.

בשנת 2017 החל להגיש את התוכנית "שלושה שיודעים" ב"כאן" תאגיד השידור הציבורי. בשנת 2020 הגיש את ספיישל של תוכנית "החפרנים" ביום הבחירות. השתתף בסדרה הקומית "קופה ראשית".

כיום ארז מופיע ברחבי הארץ עם מופע סטנדאפ שיצר. המופע מדבר על חייו האישיים  ומתייחס לתובנות שלו על עולם הטלוויזיה מנקודת מבטו הייחודית והמצחיקה.

סטנד אפ דודו ארז

דודו ארז עושה סטנדאפ

סטנדאפ קופות חולים, שינניות ורשתות פארם

הופעות סטנד אפ מומלצות

דילוג לתוכן