ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של גורי אלפי

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
29.01.2221:00גורי אלפיצוותאתל אביביום שבת
24.02.2222:00גורי אלפיזאפהבאר שבעיום חמישי
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של גורי אלפי?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

גורי אלפי - הזמנת כרטיסים

גורי אלפי חוזר לבמות עם מופע סטנד אפ שנון ואמיתי, בגובה העיניים וישר לבטן! עם מלא חוויות מרתקות שהביא איתו מהשנה הפרועה שבילה עם משפחתו בארה"ב ועם רקורד מטורף בתעשיית הבידור הישראלית, ההופעה הזאת הולכת להיות שונה מכל מה ראיתם בעבר.

אלפי החל להופיע במועדון הסטנדאפ "דומינו גרוס" עוד בזמן לימודיו בתיכון. בשנת 1994, לאחר שירות צבאי בלהקה הצבאית של חיל החינוך, החל את הקריירה המקצועית שלו בתוכנית הטלוויזיה הקומית "פלטפוס" בה השתתף וגם היה שותף ליצירתה. בהמשך השתתף לצד הקומיקאית רותם אבוהב בשעשועון לילדים "סיכון מחושב" בטלוויזיה החינוכית. אלפי המשיך לשתף פעולה עם אבוהב בתוכנית ההומוריסטית "דומינו", לצידם של אסי כהן, אדיר מילר ורועי בר נתן.

בעקבות התוכנית חברו יחד אלפי ואסי כהן והחלו להופיע כצמד קומי ב"המופע של אסי וגורי". בשנת 2000 זכו השניים בפרס 'אנשי השנה' בתחום הבידור, לאחר שהופיע בפינה הומוריסטית בתוכנית המצליחה "רק בישראל" של ארז טל ואורנה בנאי. הצמד התפרק בשנת 2003 ואלפי הצטרף לפאנל הקומי בתוכנית "משחק מכור" לצד ליאור שליין ועינב גלילי. בהמשך השתתף גם בפאנל התוכנית "מצב האומה" (שהפכה מאוחר יותר ל"גב האומה") שוב עם ליאור שליין, עינב גלילי וגם אורנה בנאי.

בשנת 2015 החל אלפי להנחות תכנית בידור לילית משלו, "היום בלילה עם גורי אלפי" בשידורי קשת בערוץ 2, במשך 3 עונות. התוכנית זכתה להצלחה והוענק לה פרס האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2017. בשנת 2020 החל להנחות יחד עם לוסי איוב את התוכנית "הלילה עם לוסי וגורי" בערוץ כאן 11.      

בנוסף לתפקידיו בקומדיות ובתוכניות בידור וסאטירה, אלפי שיחק בסרטי קולנוע, סדרות טלוויזיה ובהצגות תיאטרון. חלק מתפקידיו היו קומיים אך חלקם גם היו דרמטיים. בנוסף, אלפי כתב וביים תוכניות טלוויזיה רבות ואף כתב ספר בשם "בושות" שיצא לאור בשנת 2015. 

סטנד אפ גורי אלפי

מצב האומה – מיטב הקטעים של גורי אלפי

גורי אלפי במופע סטנד אפ מקורי

הופעות סטנד אפ מומלצות

דילוג לתוכן