ארז שלם - הופעות 2022

ארז שלם

קרדיט תמונה: יח"צ

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
04.02.2222:00ארז שלםבית ציוני אמריקהתל אביביום שישי
03.03.2221:30ארז שלםבית ציוני אמריקהתל אביביום חמישי
01.04.2222:00ארז שלםבית ציוני אמריקהתל אביביום שישי
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של ארז שלם?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

ארז שלם - הזמנת כרטיסים

מופע הסטנדאפ של ארז שלם הוא מופע שנון ומצחיק בקצב מהיר, שעושה צחוק מהחיים עצמם ובעיקר מחיי הזוגיות והנישואים. בהופעה אותנטית וכנה, שלם חושף את הקהל למאחורי הקלעים של חייו האמיתיים ולא חוסך מהקהל את דעותיו על היחסים שבין גברים לנשים ועל מי שבאמת מנהל את היחסים האלו (ואת העולם בכלל 😊..).

שלם התחיל את דרכו כקומיקאי על במות הסטנדאפ הפופולאריות של מועדוני "הצוותא" וה"קאמל קומדי קלאב". מאז הספיק להשתתף ולכתוב עבור תוכניות מוכרות רבות. בין היתר שלם לקח חלק בצוות הכתיבה עבור תוכניות הבידור "הלילה" עם ליאור שליין, "משחק מכור", "רצועת ביטחון", "כל לילה עם אסף הראל" ועוד.

כמו כן, שלם נחשף לקהל הרחב בשנת 2005, כאשר הופיע בפינת ההומור שסגרה את תוכנית האירוח של יאיר לפיד. כמו אומנים אחרים בארץ, ביניהם אדיר מילר, עדי אשכנזי, ליאור שליין, ליטל שוורץ ועוד, השתתפותו בתוכנית הקפיצה את הקריירה שלו. מאז השתתף בתוכניות טלוויזיה קומיות מוכרות כמו "צחוק מעבודה" בהנחיית שלום אסייג בערוץ 2, "מלחמת המינים" בהנחיה משותפת של שלום אסייג וליטל שוורץ באותו ערוץ, "מחוץ לחוק" בערוץ הוט קומדי סנטרל ובתוכניות "מהדורה מוגבלת" ו"חומר טוב" בערוץ ביפ ועוד.

בנוסף, שלם הוא שחקן תיאטרון ואף כותב לתיאטרון. הוא כתב את ההצגה "שוקו וניל", המוצגת בתיאטרון העברי, והוא גם משחק בה. הוא השתתף גם בכתיבתה של ההצגה "אול יו ניד איזה רב", בה הוא מככב בתפקיד הרב.

ארז שלם במופע סטנד אפ

ארז שלם בסטאנד אפ מריר ועצבני

ארז שלם בסטנד אפ על זוגות נשואים

הופעות סטנד אפ מומלצות

דילוג לתוכן