אלי יצפאן - הופעות 2021

אלי יצפאן נחשב כבר שנים לאחד הקומיקאים המצחיקים בישראל. יצפאן פרץ לתודעה הציבורית בשנת 1994 כאשר החל להופיע בתוכנית הטלוויזיה המיתולוגית "פיספוסים", במסגרת התוכנית הוכיח את כשרונו הקומי כאשר חיקה מגוון של דמויות, ומתח אנשים.

בסוף שנות ה-90 יצפאן קיבל תוכנית טלוויזיה משלו שנקראה "הערב עם אלי יצפאן", התוכנית שודרה בשבת בערב בערוץ 2. התוכנית כללה מערכונים רבים, בתוכנית התארחו קומיקאים רבים כמו רמי ורד ושמוליק לוי.

בשנת 2001 הנחה תוכנית אירוח שנקראה "יצפאן" בערוץ 3, במסגרת התוכנית חיקה אנשי ציבור רבים כמו למשל עמיר פרץ, יאסר ערפאת, שאול מופז ועוד. כמו כן, על תוכנית זו הוא זכה בשלושה פרסי מסך הזהב, ופרס נוסף מפרסי האקדמיה לטלוויזיה.

במהלך השנים יצפאן הנחה תוכניות טלוויזיה רבות, כמו למשל "שבוע סוף" (2009), "מי יפיל את המאסטר" (2014), "הם גדולים" (2017) ועוד.

בשנת 2016 החל להופיע במופע הבידור "מפגש פסגה" לצדה של ציפי שביט. בימים אלה יצפאן מופיע ברחבי הארץ עם מופע היחיד שלו, במופע הוא מתייחס לנושאים כמו משפחה, זוגיות, ילדים ועוד – במסגרת המופע הוא משתף באפיזודות משעשעות מחייו בדרך המצחיקה והסוחפת הייחודית לו.

אלי יצפאן - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
פרטים נוספים יפורסמו בסטורי שלנו 👇

סטנד אפ אלי יצפאן

סוויסה ויצפאן – דיוטי פרי

צחוק מעבודה – יצפאן יוצא לרחוב

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

קרדיט תמונה: Wikimedia

דילוג לתוכן