אלי ומריאנו - הופעות 2021

אלי ומריאנו הם צמד קומיקאים ישראלים אשר נקראים בשמם המלא אלי פיניש ומריאנו אידלמן. השניים פרצו אל הקהל הישראלי בשנת 1996 בתוכנית הראשון בבידור עם דודו טופז. מהופעת בכורה זו למעשה החלו את דרכם המקצועית כצוות בדרנים סטנדאפיסטים המעלים מופעי סאטירה זוגיים.

אלי ומריאנו נחשבים לצמד קומיקאים מבריק. המערכונים שיצרו יחד הפכו מהר מאוד לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית העכשווית. חלקים ומשפטים רבים מהמערכונים שפרסמו זכורים לקהל הצעיר והפכו להיות חלק מהז'רגון התרבותי המצחיק בישראל.

מעבר למערכוני הצחוק והסטנד אפ המבריקים והשנונים, הצמד המשיך ליצור ולהשתתף במופעי בידור מגוונים בניהם מופע הבידור לכבוד שנת היובל של ישראל. כמו כן, השתתפו בקליפים כמו הקליפ של להקת אתניקס ב.מ.וו שחורה ואף השתתפו בדיבוב אנימציות ובתוכניות צחוק בערוץ ביפ.

שיא הקריירה של הצמד המצחיק החל בשנת 2012 בעונה התשיעית של ארץ נהדרת ולמעשה השיא הזה רק הלך והתעצם. השניים המשיכו ואף השתתפו בסרטי קומדיות וגם החלו בקריירת סולו בנפרד בה השתתפו גם בסרטי דרמה וסדרות מגוונות.

נראה שהצמד המצחיק כאן כדי להישאר! הקהל מאוד אוהב אותם גם כצמד וגם כיחידים, הם נחשבים לאחד הצמדים היותר אהובים בתחום זה והקהל מחכה לתוצרים המבריקים שלהם בכל פעם מחדש.

אלי ומריאנו - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אלי ומריאנו

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
06.1121:30אלי ומריאנובית העםרחובותיום שבת
מבלים לוגו
מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים של הרגע האחרון:

עד 50% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

אלי ומריאנו - סטנד אפ

אלי ומריאנו -המופע המלא

אלי ומריאנו – תודות

הופעות סטנד אפ מומלצות

אלי ומריאנו

קרדיט תמונה: יח"צ

מצטרפים (ללא עלות)
למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון:

דילוג לתוכן