אבי נוסבאום - הופעות 2021

הופעת הסטנד אפ של אבי נוסבאום מפגישה את הקהל שלו עם חוויית הומור איכותית ושנונה. הקומיקאי שכולנו מכירים ואוהבים מהטלוויזיה ומהרדיו עולה לבמה עם מופע אישי, הנוגע בכל היבטי חייו, מזוגיות עד חתונה והורות, ובדרך לא ישכח לספר לכם בדיוק מה דעתו על הפוליטיקה בישראל!

את תחילת דרכו עשה נוסבאום, כמו קומיקאים מוכרים רבים, במועדון הקאמל קומדי קלאב. בשנת 2004 השתתף בתוכנית ריאליטי טלוויזיונית בשם 'האקדמיה לצחוק' בערוץ 2 ובביפ. נוסבאום לא זכה בתוכנית, בה התחרו זה בזה סטנדאפיסטים מתחילים, אבל היא סללה את דרכו אל לב הקהל הישראלי ואל מקומו המכובד בקרב הקומיקאים המובילים בארץ.

בטלוויזיה, בין היתר, הנחה נוסבאום  לצד חברו אורי חזקיה, את תוכנית הסאטירה 'מכת מדינה'. לאחר מכן השתתף בפאנל הקומיקאים בתוכנית 'צחוק מעבודה' של שלום אסייג ובפאנל הקבוע בתוכנית 'מועדון לילה' של ארז טל. כמו כן, הנחה יחד עם שי גולדשטיין את התוכנית 'נראה אותך' בערוץ 2 וגם את התוכנית "פרצופה של המדינה". בנוסף, כתסריטאי, נוסבאום לקח חלק בתוכניתו של אדיר מילר, 'ערב אדיר' וגם בתוכנית הסאטירה 'ארץ נהדרת'.   

נוסבאום ידוע גם בתור מנחה תוכניות רדיו. עם אורי חזקיה הנחה תוכנית בוקר ברדיו 99 ועם דוד ליפשיץ את תוכנית הלילה "ציפורי לילה מנבאות" בגלי צה"ל. מדי פעם השתתף גם בתוכנית "שי ודרור" ברדיו ללא הפסקה, כמנחה מחליף. 

אבי נוסבאום - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם 4 אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אבי נוסבאום

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

סטנד אפ אבי נוסבאום

אבי נוסבאום בקטע מעולה מהמופע החדש!

אבי נוסבאום שנינות במיטבה בסטנד אפ

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

קרדיט תמונה: ויקיפדיה

דילוג לתוכן