תיסלם - הופעות 2021

תיסלם היא אחת מלהקות הרוק הבולטות במוזיקה הישראלית. הלהקה הוקמה בשנת 1979 על ידי דני בסן, יזהר אשדות ויאיר ניצני. תיסלם נוסדה באולפנים של גלי צה"ל, שם שירתו יאיר ניצני ויזהר אשדות. ב1979 ניצני ואשדות כתבו את הלהיט "תנו לי רוקנרול" עבור דני בסן, לאחר הצלחת השיר השלושה החליטו להפוך להרכב.

בשנת 1981 הוציאה הלהקה את אלבומה הראשון "רדיו חזק". האלבום נחשב להצלחה, ובעקבותו הלהקה זכתה בקטגוריות "להקת השנה" ו"שיר השנה" על השיר "רדיו חזק". כמו כן, האלבום יצא גם באנגלית והופץ במדינות ברחבי העולם. האלבום כולל להיטים כמו: "מעשנים ביחד", "תפסיק לכוון אלי" ו"לראות אותה היום".

בשנת 1982 תיסלם הוציאה את אלבומה השני הנקרא "תיסלם 2". האלבום כולל את הלהיטים "בוקר של כיף", "עוד פגישה" ו"כבר הסתיו עכשיו". הלהקה התפרקה כשנה לאחר מכן, ופתחה בסיבוב הופעות בשנת 1983 במטרה של פרידה מהמעריצים. 

לאחר הפירוק חברי הלהקה המשיכו להיות פעילים במוזיקה הישראלית ופתחו בקריירות סולו. בשנת 1990 תיסלם התאחדה להופעות איחוד שהצליחו מאוד, אחת ההופעות תועדה בערוץ הראשון. בשנים 2002 ו-2003 תיסלם קיימה הופעות איחוד נוספות, הם הוציאו דיסק כפול מתוך האיחוד שנקרא "אור של כוכבים".

בשנת 2011 חגגה הלהקה 30 שנה ליציאת האלבום "רדיו חזק" במספר הופעות איחוד. 

תיסלם - הופעות קרובות

ריכזנו עבורכם 4 אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של תיסלם

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

שירים של תיסלם

תיסלם – לראות אותה היום

תיסלם – רדיו חזק

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: wikipedia

דילוג לתוכן