במקום לחפש בעשרות אתרים, מבלים מרכזים עבורך הופעות קרובות של שלמה ארצי במקום אחד

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של שלמה ארצי?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

שלמה ארצי - הזמנת כרטיסים

שלמה ארצי הוא אחד הזמרים הכי מוכרים ומצליחים בישראל בעשורים האחרונים. הסולן הצעיר שהחל דרכו בלהקת חיל הים המיתולוגית ממשיך להיות פופולארי מתמיד גם היום, חמישה עשורים מאוחר יותר. מזאפה ועד קיסריה ומצדה, ארצי ממלא את כל האולמות בארץ עד אפס מקום, ומצליח לשבות את הקהל בסגנון ההופעה הייחודי שלו.

דרכו המקצועית של ארצי בתעשיית המוזיקה לא תמיד הייתה קלה וחלקה. למרות זאת, במשך השנים הוא הוציא אינספור שירים מוצלחים ואלבומים אהובים על הקהל הישראלי, וביניהם "פתאום קם אדם בבוקר", "אהבתיה", "היא לא יודעת מה עובר עליי", "גבר הולך לאיבוד דרך מרפסת", "שדות של אירוסים", "ארץ חדשה", "תתארו לכם", "בשבילה אתה מלך העולם", "שניים", "מנגב לך ת'דמעות" ועוד.

ארצי ידוע בשיתופי הפעולה המוזיקליים הרבים שלו לאורך השנים עם אומנים שונים ומגוונים. חלק מאותם אומנים הם ריקי גל, פבלו רוזנברג, שמעון בוסקילה, ריטה, נורית גלרון, שלומי שבת, שלום חנוך, אברהם טל, דודו טסה, דיקלה, ישי ריבו, אמיר דדון, עומר אדם, יובל בנאי וכמובן בנו הזמר בן ארצי.

לאורך הקריירה שלו זכה ארצי לפרסים ותארים רבים. התואר 'זמר השנה' הוענק לו 10 פעמים, יותר מכל אומן אחר בארץ. בשנת 2009 זכה לפרס אקו"ם על מפעל חיים. בשנת 2008 זכה לתואר "זמר השישים" לכבוד חגיגות 60 שנה למדינה ובשנת 2018 נבחר להדליק משואה בטקס הדלקת המשואות לכבוד יום הולדתה ה-70 של מדינת ישראל.        

שלמה ארצי - שירים חדשים

שלמה ארצי – מלך העולם

שלמה ארצי – תתארו לכם 

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן