שלומי שבן - הופעות 2022

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים להזמנת כרטיסים להופעות קרובות של שלומי שבן

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של שלומי שבן?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

שלומי שבן - כרטיסים להופעות

שלומי שבן הוא זמר ופסנתרן מוכשר כבר מגיל צעיר. במהלך שירותו הצבאי כמוזיקאי מצטיין בחר להשתחרר מוקדם ונסע ללונדון, שם למד פסנתר בקולג' המלכותי למוזיקה. לאחר שסיים את לימודיו בהצטיינות שב לארץ והמשיך לפתח את הקריירה המוסיקלית שלו. כמו כן, בעבר ניגן עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית תחת ניצוחם של זובין מהטה ואריה ורדי.

אלבומו הראשון של שבן, הקרוי על שמו, יצא בשנת 2000. השיר "אריק" מתוך האלבום הצליח במיוחד וזכה במקום הראשון במצעד הפזמונים העברי של גלי צה"ל באותה שנה. אלבומו השני, "עיר", יצא ב-2007 וזיכה את שבן בפרס 'הישג השנה' של אקו"ם למחבר על שם מרדכי זעירא. גם אלבומיו הבאים, "מגדל הפזמון" ו"תרגיל בהתעוררות", הצליחו וזכו למעמד של אלבום זהב. בנוסף, השיר "תרגיל בהתעוררות" מתוך האלבום האחרון נבחר ל'שיר השנה' במצעד הפזמונים העברי של רשת ג' לשנת תשע"ד.

שבן שיתף פעולה עם אמנים מוכרים רבים במשך השנים. בין היתר ניתו לציין את שיתוף הפעולה המוסיקלי עם רמי פורטיס, שלומי שבת, גידי גוב ועוד. בנוסף, שיתף פעולה עם אסף אמדורסקי כאשר עיבד וניגן בפסקול הסרט "האסונות של נינה", אותו יצרו יחד. החל משנת 2017 שבן מלווה בהופעות את הזמרת חווה אלברשטיין בנגינה בפסנתר. 

שירים של שלומי שבן

שלומי שבן – אריק

שלומי שבן – כולם אומרים

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן