האתר מרכז הופעות מרחבי הרשת למקום אחד,
כך שניתן יהיה למצוא הופעות בקלות ובמהירות.

הזמנת הכרטיסים אינה מתבצעת באתר מבלים, 
אלה באתרים חיצוניים אליהם אנחנו מפנים, כמו:
זאפה, לאן, קומי, קופת בראבו, קופת ת"א ועוד.

שימו לב – בלחיצה על הכפתור הירוק "לאתר המופע"
הינכם מועברים לאתר חיצוני המאפשר רכישת כרטיסים.
מומלץ לוודא את פרטי המופע טרם ביצוע ההזמנה.

בכל שאלה או בקשה
נא לפנות ישירות לאתר הרלוונטי

מופע מהנה לכולם (:

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של שלום חנוך

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
09.0621:00שלום חנוךפארק אריאל שרוןתל אביביום חמישי
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של שלום חנוך?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

שלום חנוך - כרטיסים להופעות

שלום חנוך הוא מוזיקאי, משורר, זמר, מלחין ומפיק מוסיקלי מהבולטים ביותר במוסיקה הישראלית בחמישים השנים האחרונות ומחלוצי מוסיקת הרוק בישראל. הוא החל את הקריירה שלו אי שם בשנות ה-60 בלהקת הנח"ל. לאחר שחרורו מהצבא הכיר את אריק איינשטיין, שהיה כבר מפורסם, והחל לכתוב ולהלחין עבורו שירים. השניים שיתפו פעולה באלבומים ושירים רבים במשך הקריירה שלהם וזכו להצלחה משותפת. אחת ההצלחות הגדולות הייתה, למשל, האלבום "שבלול", אותו הלחין חנוך ואף כתב חלק מהשירים. איינשטיין ביצע את השירים בליווי להקת הצ'רצ'ילים, וחלקם גם הופיעו בסרט הקרוי על שם האלבום. בין להיטי האלבום היו השירים "מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר", "למה לי לקחת ללב", "קח לך אישה", "אבשלום" ועוד.     

בשנת 1969 חבר חנוך לבני אמדורסקי ולחנן יובל בהרכב המוסיקלי "השלושרים". בין שירי הלהקה המוכרים ניתן לציין את "צרות טובות", "מי מפחד מגברת לוין", "לילי שלי" ועוד. מעט מאוחר יותר, ב-1970, נסע חנוך ללונדון לנסות את מזלו בזירה הבינלאומית. הוא הוחתם על ידי מפיק מוכר ואפילו הקליט את האלבום Shalom"" באנגלית. עם זאת, כשלוש שנים מאוחר יותר חזר ארצה והמשיך להתמקד בקריירה שלו בישראל.

במהלך שנות ה-70 הקים חנוך את להקת הרוק "תמוז" שזכתה להצלחה אדירה והשאירה חותמה על מוסיקת הרוק הישראלית. חברי הלהקה, מלבד חנוך, היו אריאל זילבר, יהודה עדר, מאיר ישראל ואיתן גדרון. הלהקה הוציאה אלבום אחד בלבד בשם "סוף עונת התפוזים", אבל זה הספיק כדי לעשות היסטוריה. האלבום נבחר על ידי ידיעות אחרונות לשיר העשירי ברשימת 100 האלבומים הישראלים הטובים ביותר! רבים משיריו הפכו ללהיטים שנשארו אהובים ומושמעים עד היום.

לאחר פירוק הלהקה חנוך הוציא אלבום סולו ראשון בשם "אדם בתוך עצמו" ומאז הוציא עשרות אלבומים נוספים. אחד מאלבומיו המוצלחים ביותר היה "מחכים למשיח" שיצא בשנת 1985. מעל שני עשורים מאוחר יותר, בשנת 2009, נבחר שיר הנושא של האלבום להיות "השיר הטוב ביותר בכל הזמנים" בדירוג של ידיעות אחרונות. במקביל, המשיך לאורך השנים לכתוב, להלחין ולהפיק מוסיקלית יצירות עבור אומנים מוכרים אחרים, ביניהם אריק איינשטיין כמובן, מאיר זילבר, יהודית רביץ, נורית גלרון, דפנה ארמוני, שלישיית הגשש החיוור ועוד. 

שירים של שלום חנוך

שלום חנוך – ככה וככה

שלום חנוך – אדם בתוך עצמו

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן