רן דנקר - הופעות 2021

רן דנקר הוא זמר, יוצר, מוזיקאי, שחקן קולנוע, טלוויזיה ותיאטרון ישראליים. פריצתו לתודעה הציבורית החלה בסדרת הטלוויזיה המוסיקלית, השיר שלנו, שם שיחק בתפקיד ראשי לצד נינט טייב ומיה דגן. בזכות תפקיד זה קיבל את פרס מסך הזהב. הצלחת הסדרה הביאה אותו להשתתף בפסטיגל ובמחזות זמר כמו צלילי המוסיקה שבזכותם זכה גם בפרס שחקן השנה בטקס נבחרי הילדים. לאחר מכן השתתף במספר סדרות איכות וסרטים כמו דני הוליווד, הסרט חסר מנוחה, הסדרה מסכים, הסרט עיניים פקוחות, הסדרה תא גורדין ועוד רבים וטובים. משנת 2007, החל להתמקד בקריירת המוסיקה והוציא יחד עם עילי בוטנר את אלבומו הראשון והסינגל הראשון "שווים". שירים נוספים מוכרים ואהודים מאלבום זה הם "בואי נעזוב" ו"אני אש". בשנת 2018 הוציא אלבום סולו ראשון וב-2020 ו-2021 יצא עם השירים "כשאומרים לי לא" ו"בית משוגעים".

לאחר קריירת המשחק המשובחת, הספיק לרדת מהארץ, ללמוד משחק ולחזור שוב אל קריירת המוסיקה שהחל. בשנים אלו עלה לכותרות בעקבות יציאתו המפתיעה מהארון, לאחר שהיה נחשב לאחד מהגברים היותר נחשקים בקרב נערות ישראל ופעמים רבות שיחק את השחקן הראשי שמנהל דרמת אוהבים עם השחקניות הראשיות של הסדרות בהן כיכב.

סגנון המוסיקה של הזמר רן דנקר הוא פופ עם נגיעות רוק עדינות, סגנון שקצת נעלם במוסיקה הישראלית. ניתן לומר שהוא מחזיר עטרה ליושנה ומביא עמו מוסיקה סוחפת, נעימה המשלבת ניגון גיטרות ובס יחד עם ליריקה משובחת, דבר שמעריציו אוהבים במיוחד.

רן דנקר - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של רן דנקר

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
12.0820:00אמפי וואהלתל אביביום חמישי
14.0820:00אמפי וואהלתל אביביום שבת
מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים של הרגע האחרון:

עד 50% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
פרטים נוספים יפורסמו בסטורי שלנו 👇

שירים של רן דנקר

רן דנקר – בית משוגעים (Prod. By Jordi)

עברי לידר מארח את רן דנקר – בית משוגעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: יח"צ

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
לקבל עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון?​

דילוג לתוכן