רמי פורטיס - הופעות 2021

רמי פורטיס

קרדיט תמונה: יח"צ

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של רמי פורטיס

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של רמי פורטיס?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

רמי פורטיס - הזמנת כרטיסים

רמי פורטיס הוא אחד הקולות הבולטים במוזיקה הישראלית. לפורטיס קול ייחודי, וסגנון מוזיקלי שלא דומה לאף זמר אחר. בשנת 1978 פרץ פורטיס לתודעה הציבורית עם אלבום הפאנק-רוק "פלונטר" שנחשב למהפכני באותה תקופה, השיר הבולט ביותר מתוך האלבום הוא "רד מעל מסך הטלוויזיה שלי".  

בשנת 1984 פורטיס הצטרף לברי סחרוף למסע הופעות של להקתם "מינימל קומפקט" באירופה. הלהקה הוציאה מספר אלבומים, וזכתה להצלחה באירופה בסצינת האוונגרד.  

בשנת 1988 פורטיס וברי סחרוף חזרו לישראל, והוציאו את האלבום "סיפורים מהקופסא" שזכה להצלחה מסחרית רבה- האלבום נחשב לאחד מאלבומי הרוק הבולטים והחשובים במוזיקה הישראלית, לאלבום להיטים רבים כמו לדוגמה: "שקיעתה של הזריחה", "חתול מפלצת" ו"אין קשר".

בשנת 1990 הוציא ההרכב פורטיסחרוף את האלבום "1900?" שזכה להצלחה, האלבום כולל את הלהיטים "ניצוצות", "חלום כחול", "אין קץ לילדות" ו"אמריקה". פורטיס כתב את כל שירי האלבום, והלחין אותו יחד עם ברי סחרוף. לאחר האלבום הצמד התפצל, וכל אחד מהם ביסס קריירת סולו מצליחה.

בשנת 1998 הוציא פורטיס אלבום יחד עם שלומי ברכה מלהקת משינה, הנקרא "רץ על הקצה"- האלבום כולל את הלהיטים "חול", "לפעמים" ועוד. בשנת 2003 "מינימל קומפקט" התאחדה, וחברי הלהקה יצאו לסיבוב הופעות בישראל ובאירופה.

בשנת 2005 התאחדו פורטיס וסחרוף ויצאו למסע הופעות יחד. בשנת 2006 יצא אלבום חדש של פורטיסחרוף הנקרא "על המשמרת", הכולל את הלהיטים "חדשות מהירח", "בסוף של יום", "תחת אש" ועוד. בשנת 2006 חגגו את האיחוד במופע משותף יחד עם להקת משינה. בשנת 2007 הוענק לפורטיס וסחרוף פרס אקו"ם בקטגוריית "הישג מוזיקלי" על האלבום "על המשמרת".

לצד העשייה המוזיקלית המגוונת שלו, פורטיס הופיע בשתי העונות הראשונות של תוכנית הטלוויזיה "אקס פקטור ישראל". כיום פורטיס מופיע ברחבי הארץ עם המופע האנרגטי והחד פעמי שלו- אל תפספסו. 

שירים של רמי פורטיס

רמי פורטיס ועדן בן זקן – ניצוצות – X Factor

פורטיסחרוף – ניצוצות

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן