ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של ריטה

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של ריטה?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

ריטה - כרטיסים להופעות

הזמרת ריטה החלה דרכה המקצועית בשנות ה-80, בלהקה הצבאית "צה"ל 80", יחד עם רמי קלינשטיין שלימים הפך לבעלה. השניים שיתפו פעולה מוזיקלית במשך שנות קריירה רבות וזכו להצלחה אדירה בתעשיית המוזיקה בישראל, יחד וכל אחד לחוד. בשנת 1990 ריטה ייצגה את ישראל באירוויזיון עם השיר "שרה ברחובות", אשר זכה להצלחה גדולה בארץ, אבל בתחרות עצמה הגיע רק למקום ה-18.

שירה הראשון של ריטה, "בגידה", יצא ב-1985 וזכה להצלחה אדירה. השיר, אשר הולחן על ידי קליינשטיין, שהה במשך כחודשיים בראש מצעדי הפזמונים. גם שירה הבא, "שיר אהובת הספן", שנכתב על ידי יאיר לפיד, הצליח וזכה להשמעות רבות. השיר "שביל הבריחה" היה ל'שיר השנה' של רשת ג'. להיטים אלו ונוספים נכללו באלבום הבכורה של ריטה, הקרוי על שמה. אלבום זה, אשר ברובו עובד על ידי קליינשטיין, הצליח מאוד והפך להיות אלבום הבכורה הנמכר ביותר בישראל. בעקבותיו הוכרזה ריטה כ'זמרת השנה'.

במשך השנים הוציאה ריטה עשרות אלבומים ואוספים והופיעה באינספור הופעות בלתי נשכחות בארץ ובחו"ל. בין אלבומיה של ריטה ניתן לציין את "ימי התום", "אהבה גדלה", "תפתח חלון", "חמצן", "רמזים", "השמחות שלי" ו"ניסים שקופים" בעברית ו- "Breaking Those Walls", "Time For Peace" ו-"Heaven Sent"  באנגלית. שירים רבים מתוך אלבומים אלו הפכו ללהיטים פופולאריים, ביניהם "בוא", "עטוף ברחמים", "אני חיה לי מיום ליום", "ערב כחול עמוק", "האם אתה מאושר", "אהבה גדולה", "ציפור זרה", "תפתח חלון", "לאלף נמר", "מחכה" ועוד. גם הדואט "שניים", שביצעה עם שלמה ארצי בשנת 1996, הפך ללהיט גדול וזכה להיות 'שיר השנה' של רשת ג', ואילו ריטה וארצי עצמם הוכתרו כזמר וזמרת השנה. 

שירים של ריטה

ריטה – בלעדיך

ריטה – מחכה

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן