רוני דלומי - הופעות 2022

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של רוני דלומי

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של רוני דלומי?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

רוני דלומי - כרטיסים להופעות

רוני דלומי היא זמרת ושחקנית. התפרסמה בשנת 2009 כאשר ניצחה בעונה השביעית של תוכנית הטלוויזיה המוזיקלית "כוכב נולד". בשנת 2010 שיחררה את אלבומה הראשון שנקרא "קצת אחרת". בשנת 2010 הוציאה את הסינגל "עכשיו תורי" שיצר מוש בן ארי, השיר ליווה את האודישנים של העונה השמינית של "כוכב נולד".

בשנת 2010 הוציאה דלומי את הסינגל המצליח "תן", השיר הפך ללהיט והושמע רבות בתחנות הרדיו. באותה שנה הוציאה סינגל נוסף שנקרא "קצת אחרת" שכתב נתן גושן, השיר הצליח מבחינה מסחרית. באותה השנה דלומי זכתה בתואר "זמרת השנה" במצעד הפזמונים העברי השנתי של רשת ג'.

בשנת 2011 בעת שירותה הצבאי שרה את השיר "לדבר" במסגרת האלבום של להקת חיל החינוך "את הבית". באותה שנה דלומי זכתה בקטגוריית "זמרת השנה" של גלגל"צ ושל המצעד העברי השנתי של קליק ישראלי.

בשנת 2013 הוציאה את אלבומה השני "תחזיקו". השירים המוכרים מתוך האלבום הם "תחזיקו" ו"שלחי אותו". באותה שנה זכתה שוב בקטגוריית "זמרת השנה" במסגרת המצעדים השנתיים של רדיו אמצע הדרך ורדיו קול רגע.

בשנת 2015 הוציאה את אלבומה השלישי שנקרא "תסתכל עלי", השיר המוכר ביותר מהאלבום הוא "איש של לילה" שזכה להצלחה רבה. כמו כן, דלומי שיחקה בתיאטרון, בקולנוע ובטלוויזיה.

כיום רוני מופיעה ברחבי הארץ עם מופע מוזיקלי ייחודי, במסגרתו היא שרה את הלהיטים הרבים שלה. 

שירים של רוני דלומי

רוני דלומי – רציתי שזה יכאיב

רוני דלומי – סתם שני אנשים

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן