קרן פלס - הופעות 2021

קרן פלס טור היא זמרת, מלחינה ופזמונאית מוכרת, הזוכה לשבחים ותארים רבים על יצירותיה המוזיקליות ועל השפעתה על פני המוזיקה בישראל. בין היתר, השתתפה כמנטורית ושופטת בתוכניות הריאליטי הטלוויזיוניות 'בית ספר למוזיקה' ו'הכוכב הבא לאירוויזיון'. בנוסף, על כתיבתן והלחנתן של יצירות מוזיקליות עבור הצגות ומחזות, זכתה פעמיים בפרס 'מלחינת השנה בתיאטרון'.

בתחילת דרכה המקצועית, פלס עסקה בעיקר בכתיבה עבור אומנים אחרים. השירים  "נובמבר" ו"לשם", שכתבה עבור חברתה מירי מסיקה, זכו להצלחה ו"לשם" אף נבחר ל'שיר השנה' של גלגל"צ. במשך השנים המשיכה פלס לכתוב יצירות נוספות עבור מירי מסיקה. כמו כן, היא כתבה והלחינה את "ואת", סינגל הבכורה של הראל סקעת, אשר זכה גם הוא לתואר 'שיר השנה' של גלגל"צ ושל רשת ג'. פלס כתבה גם את שירו המוכר של סקעת "כל הציפורים", אשר הגיע למקום הראשון במצעד השבועי של רשת ג'. בנוסף, כתבה עבור שירי מימון, אמיר פיי גוטמן, שרון קרלן, שרית חדד, דקלה, בועז מעודה, חנן בן ארי ועוד.

סינגל הבכורה של פלס, "איתי" יצא בשנת 2006 והפך ללהיט במצעדי הרדיו. לאחר מכן יצאו גם הסינגלים "אם אלה החיים" ו"שמעון השכן" וזכו להצלחה. שירים אלו ואחרים נכללו באלבום הבכורה של פלס "אם אלה החיים". באותה שנה זכתה בתואר 'זמרת השנה' ו'תגלית השנה' של גלגל"צ ושל רשת ג'. גם אלבומה השני, "מבול", זיכה אותה בתואר 'זמרת השנה' של רשת ג'. באלבום זה, אשר הגיע למעמד אלבום זהב, נכללו השירים "מבול", רצה הביתה", "במכונית ליד הים", "פיז'ו 92" ועוד. אלבומיה הבאים היו "בין העיר לכפר", "איך שהשמש תזרח" ו"שקופים". בין הלהיטים המוכרים שלה ניתן לציין את "כלום לא טעים", "רק אלוהים ישפוט אותי", "שקופים", "באת לי פתאום" ועוד.

בשנת 2016 יצא אלבום משותף של פלס ורמי קליינשטיין, הנקרא על שמם, וזכה למעמד אלבום זהב. בעקבות האלבום יצאו השניים לסיבוב הופעות משותף, בין היתר בהיכל התרבות בתל אביב ובתיאטרון קיסריה. כשנה מאוחר יותר כתבה וכיכבה פלס בקברט הרוק "לילה 1 באפריל", בתיאטרון הבימה, לצד אמיר דדון ואפרת אביב. 

קרן פלס - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם 4 אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של קרן פלס

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

שירים של קרן פלס

קרן פלס ורוני אלטר – באת לי פתאום

קרן פלס עם רון בוחניק – שקופים

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: ויקיפדיה

דילוג לתוכן