ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של קרולינה

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של קרולינה?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

קרולינה - כרטיסים להופעות

קרולינה היא אחת הזמרות המובילות והמיוחדות בישראל, גוון קולה והמוזיקה הייחודית שהיא יוצרת הופך אותה לבולטת מאוד בנוף. בשנת 2004 פרצה לתודעה הציבורית עם השיר "לא ציפיתי"- הגרסה הישראלית לשיר "It’s a pity". השיר זכה להצלחה מסחרית גדולה, והפך לאחד מחמשת השירים המושמעים בתחנות הרדיו בישראל באותה שנה. שנת 2004 הייתה שנה משמעותית מאוד בשביל קרולינה, גם בגלל המפגש שלה עם המוזיקאיות דנה עדיני ויעל דקלבאום, כיוון שיחד הן הקימו את ההרכב המוזיקלי המצליח "הבנות נחמה".

בשנת 2007 "הבנות נחמה" הוציאו את הסינגל "So Far", שהפך ללהיט ונכתב על ידי  קרולינה. בעקבות הסינגל הוציאו הבנות את אלבומן הראשון הנושא את שם ההרכב. האלבום הגיע למעמד פלטינה, והלהיט "So Far" זכה בפרס אקו"ם בקטגוריית "השיר החדש הטוב ביותר" לשנת 2007.

בשנת 2009 יצא אלבום הסולו הראשון של קרולינה, הנקרא "מה אעשה עכשיו?", האלבום כלל להיטים כמו למשל "אף אחד לא בא לי", ו"Happiness", הלהיטים היו לשירים המושמעים ביותר ברדיו באותה השנה. כמו כן, האלבום זכה למעמד תקליט זהב.

בשנת 2012 יצא אלבומה השני של קרולינה, הנקרא "זוהר", הכולל את הלהיטים "אף אחד לא בא לי" ו"מול הים", האלבום זכה להצלחה. בשנת 2017 יצא אלבומה השלישי שנקרא "שלוש", האלבום זכה לביקורות מצוינות.

בשנת 2020 קרולינה הוציאה סינגל יחד עם אסתר רדא, שנקרא "אהבה בואי". כיום, קרולינה מופיעה ברחבי הארץ עם מופע סולו קסום ומרגש. כמו כן, במקביל להופעות הסולו שלה, משתפת פעולה במופע משותף עם אסתר רדא.

שירים של קרולינה

קרולינה – צל עץ תמר – קליפ רשמי

קרולינה – אף אחד לא בא לי

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן