פבלו רוזנברג - הופעות 2021

פבלו רוזנברג

קרדיט תמונה: יח"צ

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של פבלו רוזנברג
תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של פבלו רוזנברג?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

פבלו רוזנברג - כרטיסים להופעות

פבלו רוזנברג הוא אחד מהזמרים הבולטים בתרבות הישראלית. רוזנברג החל את דרכו המוזיקלית בסוף שנות ה-80 כזמר חתונות מצליח. אחרי שירותו הצבאי הצטרף כסולן ללהקת הרוק "סטלה מאריס", בראשית שנות ה-90 הלהקה הוחתמה בחברת התקליטים "הליקון". בשנת 1992 הוציאה הלהקה את אלבומה הראשון שנקרא "סטלה מאריס", משיריו הבולטים: "תני לי ללכת", "לילה טוב" ועוד.

בשנת 1994 יצא אלבומה השני של הלהקה שנקרא "השער נפתח". האלבום כולל להיטים רבים כמו "נר על החלון", "משחקים אסורים", "זה לא מאוחר", "אבוד לי" ועוד. רוזנברג כתב המילים לכל שירי האלבום.

בשנת 1996 רוזנברג התחיל את קריירת הסולו שלו, והוציא את אלבום הבכורה שלו "רק הלב יודע". האלבום הצליח מבחינה מסחרית, בין להיטיו: "בדמעות שאת בוכה", "אם רק תבואי","כמה קשה להחליט" ועוד.

בשנת 1998 הוציא את אלבומו השני הנקרא "בין ערביים", מבין להיטי האלבום: "בין ערביים" ו"הלילה היא הולכת". בשנת 2000 הוציא רוזנברג יחד עם הזמר יואב יצחק גרסת כיסוי מצליחה לשיר של עוזי פוקס "ילדונת", השיר בביצועם זכה בפרס תמוז בקטגוריית "ביצוע מחודש" לשנת 2000.

לרוזנברג רפרטואר מוזיקלי עשיר הכולל 11 אלבומים ועשרות להיטים. כיום הוא מופיע ברחבי הארץ עם מופע מרשים ומרגש. המופע שלו משלב בלדות רכות, עם מוזיקה לטינית חמימה.

שירים של פבלו רוזנברג

פבלו רוזנברג – בין ערביים

פאר טסי ופבלו רוזנברג – משהו מתוק

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן