ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של פאר טסי

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
22.0122:00פאר טסירידינג 3תל אביביום שבת
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של פאר טסי?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

פאר טסי - הופעות קרובות

פאר טסי הוא זמר ומלחין, ונחשב לאחד הקולות הבולטים במוזיקה הים תיכונית. טסי פרץ לחיינו בשנת 2014 כאשר הוציא את הסינגל המצליח "דרך השלום". השיר הגיע למקום הראשון במצעד של "מדיה פורסט". כמו כן, השיר עמד בראש המצעד השבועי של גלגלצ במשך שלושה שבועות ועומד על עשרות מיליוני צפיות באתר "יוטיוב". השיר זכה בפרס אקו"ם בקטגוריית "שיר השנה".

טסי הוציא את אלבומו הראשון הנקרא "פאר טסי- אלבום הבכורה", שנה לפני צאתו של הסינגל "דרך השלום". האלבום זכה למעמד של אלבום זהב וכולל את הלהיטים "דפיקות הלב", "כמו שיכור" ועוד.

אלבומו השני יצא בשנת 2014 ונקרא "כוחה של אהבה". מלבד הלהיט "דרך השלום" האלבום כולל שירים בולטים נוספים כמו "בואי ניפגש", "דינה דינה", ו"סלחי לי אמא". בשנת 2015 הוציא את הסינגל "היי מאמא" שזכה להצלחה רבה וצבר מיליוני צפיות באתר "יוטיוב".

בשנת 2016 הוציאו טסי את אלבומו השלישי הנקרא "מה נשים רוצות". האלבום כולל להיטים כמו "כמה דמעות", "משקה יקר" ועוד. בשנת 2016 פאר טסי הוציא שיר משותף עם הזמרת עדן בן זקן הנקרא "כל העיר שלנו", השיר נחל הצלחה מסחרית גדולה.

פאר טסי נמצא בחיינו רק שבע שנים, אך זה מרגיש שהוא כאן מאז ומתמיד. לטסי רפרטואר מוזיקלי עשיר הכולל ארבעה אלבומים מצליחים. ביום אלה טסי מופיע ברחבי הארץ עם מופע מרגש וייחודי במסגרתו הוא שר את להיטיו הרבים.  

שירים של פאר טסי

פאר טסי – משקה יקר

פאר טסי – דרך השלום

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן