עידן רייכל - הופעות 2021

עידן רייכל הוא אחד האומנים הכי מיוחדים ומסקרנים שידעה תעשיית המוזיקה הישראלית מימיה, והצלחתו פרצה גם הרבה מעבר לגבולות ישראל. רייכל התחיל לעסוק במוזיקה בגיל צעיר, עוד כתלמיד בבית הספר. בצבא הוא שירת בלהקת רוק צבאית ולאחר מכן המשיך לנגן בפסנתר ואקורדיון לצד אמנים מוכרים כמו ריקי גל, ערן צור ועברי לידר.

בצעירותו עבד רייכל בפנימייה שמרבית הילדים בה היו ממוצא אתיופי. דרכם, רייכל התאהב בסגנון המוזיקה האתיופי ובתרבות האתיופית ככלל. לימים זו הפכה להיות ההשפעה הכי משמעותית על הסגנון המוסיקלי שלו ועל הקריירה שלו בכלל. רייכל יצר אלבום שבו משתתפים זמרים שונים בני העדה האתיופית עם שירים שהוא כתב והלחין, ובחלקם גם מבצע. את האלבום הוא הפיק בעזרת חברת הליקון תחת השם "הפרויקט של עידן רייכל" שהפך להצלחה גדולה. בין הסינגלים המצליחיפ של האלבום היו "בואי", "אם תלך", "הנך יפה" ועוד. האלבום זכה להצלחה אדירה עם מעל 150 אלף עותקים וההרכב של רייכל זכה בתואר הרכב השנה במצעד הפזמונים השנתי של גלגל"צ ושל רשת ג'.  

האלבום השני של רייכל והפרויקט "ממעמקים" הצליח לשחזר את ההצלחה וזכה למעמד של אלבום זהב תוך יומיים בלבד. שירים נוספים מתוך האלבום הם "מילים יפות מאלה", "מכל האהבות", "יש בי עוד כוח" ו"שובי אל ביתי". במסגרת הפרויקט הופקו 3 אלבומים נוספים – "בין קירות ביתי", "הביתה, הלוך חזור" ורבע לשש" וכולם זכו להצלחה אדירה בישראל וגם באירופה ובארה"ב. רייכל והפרויקט הפכו לשם דבר ברחבי העולם, והוא אף הוזמן להופיע בטקס פרס נובל לשלום באוסלו בשנת 2010.

במקביל לעבודתו על הפרויקט, המשיך רייכל להלחין שירים עבור זמרים אחרים, ביניהם מאיה בוסקילה בשיר "יש בליבי כינור", שירי מימון ב"בסוף יום", דין דין אביב ב"מוכרת לי מפעם" וריטה ב"מחכה". כמו כן, הוציא שני סינגלים עם אביב גפן – "קוצים" ו"בובות". בהמשך הוציא גם אלבומי סולו שזכו להצלחה גם הם. אלבומו "היד החמה", ממנו יצא הסינגל "מעגלים", הגיע למעמד אלבום זהב עוד לפני שיצא בפועל!

עידן רייכל - הופעות קרובות

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של עידן רייכל

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים של הרגע האחרון:

עד 50% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
פרטים נוספים יפורסמו בסטורי שלנו 👇

שירים של עידן רייכל

עידן רייכל – לפני שייגמר

הפרויקט של עידן רייכל – מכל האהבות

הופעות מומלצות

עידן רייכל

קרדיט תמונה: wikipedia

מצטרפים (ללא עלות)
למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון:

דילוג לתוכן