עידן עמדי - הופעות 2021

עידן עמדי

קרדיט תמונה: wikipedia

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של עידן עמדי

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של עידן עמדי?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

עידן עמדי - הופעות קרובות

השיר "כאב של לוחמים" אותו כתב והלחין עידן עמדי בעקבות שירותו הצבאי כלוחם, מסמן את תחילתה של קריירה מוזיקלית מופלאה. את השיר ביצע עמדי לראשונה בתוכנית הטלוויזיה 'כוכב נולד', בה השתתף וזכה במקום השני בגמר. השיר זכה לתואר שיר השנה לשנת 2011 במצעדים של גלגל"צ ורשת ג', לאחר שעמדי שחרר אותו לרדיו כסינגל ראשון. עמדי עצמו זכה באותה שנה לתואר 'תגלית השנה' של רשת ג' ובהמשך זכה גם לתואר 'זמר השנה' לשנת תשע"ג באותו מצעד. בשנת 2018 זכה אותו שיר "כאב של לוחמים" במקום הראשון במצעד החיילים של גלגל"צ לכבוד שנתה ה-70 של מדינת ישראל.

אלבום הבכורה של עמדי, הקרוי על שמו, וגם אלבומו השני "בזמן האחרון" זכו למעמד של אלבום זהב ואלבומו "חלק מהזמן" זכה לאלבום פלטינה. רבים משיריו הפכו ללהיטים וזכו למעמד של כבוד במצעדי הפזמונים – "נגמר", "דברים יפים לראות", "בזמן האחרון", "קול זיכרון ישן", "חלק מהזמן" ועוד.

שירו של עמדי "מנסים", המורכב ממילים בעברית ובערבית, הפך בגרסתו המחודשת לשיר הנושא של סדרת הטלוויזיה 'פאודה', בעונתה השנייה. עמדי עצמו, אגב, שיחק בעונה השנייה והשלישית של הסדרה, המתארת את חוויותיהם של חיילי יחידת המסתערבים.

אחרי הופעות רבות ברחבי הארץ, סימן עמדי הישג נוסף כאשר הופיע לראשונה בקיץ 2018 באמפי קיסריה.

שירים של עידן עמדי

עידן עמדי – אני רוצה

עידן עמדי – מפה לשם

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן