סטטיק ובן-אל תבורי - הופעות 2021

סטטיק ובן אל תבורי

צילום: משה נחומוביץ'

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור

סטטיק ובן-אל תבורי - הופעות קרובות

סטטיק ובן-אל תבורי הם צמד מוזיקלי מצליח, הם שיתפו פעולה לראשונה בשנת 2015 בשיר המצליח "דוביגל" יחד עם הראפר רון נשר. באותה שנה הצמד הוציא את הסינגלים המצליחים "ברבי" ו"כביש החוף". הסינגלים הפכו ללהיטים והקליפים שלהם זכו למיליוני צפיות באתר "יוטיוב".

בשנת 2016 יצא הסינגל השלישי של הצמד שנקרא "סלסולים", השיר זכה בקטגוריית "שיר השנה" במצעד הפזמונים השנתי העברי של רשת ג' לאותה שנה. כמו כן, הצמד זכה במצעד השנתי של גלגלצ בקטגוריות "פריצת השנה" ו"אנשי השנה".

בשנת 2017 הוציא הצמד את הסינגל המצליח "זהב", באותה שנה הם הצטרפו לפאנל השופטים של תוכנית הטלוויזיה" הכוכב הבא לאירוויזיון". כמו כן, בשנים 2016 ו-2017 הצמד השתתף במופעי הפסטיגל, ובשנת 2017 שימשו כמופע החימום של ג'סטין ביבר בישראל. באותה שנה יצא הסינגל "טודו בום" שזכה להצלחה בארץ ובברזיל, והצמד זכה בפעם השנייה בקטגוריית "אנשי השנה" של המצעד השנתי של גלגלצ, בנוסף, הם זכו בקטגוריית "הרכב השנה" במצעד הפזמונים השנתי של רשת ג'. באותה שנה פרסמו את השיר "הכל לטובה" שזכה להצלחה רבה, ושבר את שיא ההשמעות היומי לשיר ישראלי ברדיו (80 השמעות ביום).

בשנת 2018 הצמד הוחתם בחברת התקליטים האמריקאית "קפיטל רקורדס". בשנת 2020 התארחו בתוכנית הבוקר האמריקאית המצליחה "בוקר טוב אמריקה". כמו כן, הצמד הוציא סינגלים מצליחים יחד עם הראפר פיטבול ועם וויל איי אמ.

כיום, סטטיק ובן- אל תבורי מופיעים ברחבי הארץ במופע מקפיץ שכולל את כל הלהיטים האנרגטיים והמדבקים שלהם.

שירים של סטטיק ובן-אל תבורי

סטטיק ובן אל תבורי עם עדן בן זקן וסטפן לגר – יאסו

סטטיק ובן אל תבורי – סלסולים

מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של סטטיק ובן-אל תבורי?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן