נרקיס - הופעות 2021

אדיר גץ הוא זמר ישראלי ששר בסגנון פופ. אדיר גץ התחיל את דרכו המוסיקלית כבר בילדותו. בגיל 13 הוא החל ללמוד נגינה על פסנתר, המשיך לגיטרה ולפיתוח קול. בשנת 2009 התגייס לצה"ל והמשיך לעשות מוסיקה גם בשלב זה של חייו. בשנת 2010 הוא משתתף בתכנית כוכב נולד המהווה עבורו תפנית וכניסה לעולם המוסיקה של הגדולים. הוא חותם חוזה בחברת התקליטים פליי רקורדס ומוציא את הסינגל הראשון שלו, "הבחור הביישן על הפסנתר". אדיר בשנה זו ממשיך להופיע בטלוויזיה ומשתתף גם בתוכנית האירוח של אלירז שדה. השניים משתפים יחד פעולה, כאשר אלירז כותב עבורו את השירים והוא מלחין. השיר הראשון שהם מוציאים יחד הוא "יופייך". סינגל מוצלח מאוד המביא למעל למיליון צפיות ביוטיוב ולהצלחה יתרה בתחנות הרדיו.

בשנת 2012 אדיר נבחר לאחד מחמשת הזמרים האהובים על מתגייסי צה"ל ומועדון יותר, זאת בזכות הלהיט "איך היא רוקדת" מאלבומו הראשון. בזכות הזכייה, בשנה זו, מופיע בפני 25,000 מתגייסים בגני יהושוע. שנה לאחר מכן הוא מגיע לקדם האירוויזיון עם השיר "העיקר שאני שר" ויוצא גם לסיבוב הופעות מרשים מיוחד ברחבי הארץ.

לאחר סיבוב הופעות זה, המסכם את אלבומו הראשון, הוא מתחיל בפרסום סינגלים חדשים ומפתיעים מהאלבום השני. בין הסינגלים המוכרים ביותר נמצאים "ילד בשדות", "זה עוד יקרה" ו"דירה קטנה בחיפה". בשנת 2017 הוא כבר מוציא את אלבומו השלישי. השיר הראשון שיצא הוא "בתוך כל הבלאגן" שזכה ליותר ממיליון צפיות בתוך חודש אחד בלבד. דבר זה מסמן את האלבום כמוצלח מאוד. כיום, אדיר גץ ממשיך לכתוב ולהלחין גם לעצמו וגם לזמרים אחרים כמו: מירי מסיקה, שירי מימון, עידן יניב ועוד. הקהל אוהב אותו מאוד, את הליריקה המשובחת בשיריו ואת קולו שלא מאכזב. ללא ספק מדובר בזמר איכותי שמשאיר אחריו הד.

נרקיס - הזמנת כרטיסים

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים של הרגע האחרון:

עד 50% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

שירים של נרקיס

נרקיס – ממה אתה בורח

נרקיס – ענני

הופעות מומלצות

קרדיט צילום: טל עבודי

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
לקבל עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון?​

דילוג לתוכן