נרקיס - הופעות 2021

נרקיס

קרדיט צילום: טל עבודי

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
09.1121:00היכל התרבותאשקלוןיום שלישי
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של נרקיס?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

נרקיס - הזמנת כרטיסים

נרקיס היא זמרת ויוצרת ישראלית דתיה המתגוררת כיום בצפת. בתור ילדה התגוררה יחד עם הוריה בגוש קטיף ולאחר הפינוי עברה לגור בתל אביב והחלה בלימודים לקראת קריירת השירה שהיא מתחזקת כיום.

בתקופה בה גרה בתל אביב, למדה משחק בסטודיו למשחק ואומנויות של יורם לוינשטיין ובו זמנית עבדה על אלבומה הראשון שכולו באנגלית. אלבום זה נגנז ולא פורסם מעולם. בשלב שגרה בתל אביב, קיימה אורח חיים חילוני, אך טיול במזרח הביא אותה לחזור בתשובה ולעבור לצפת. בשל חזרתה בתשובה, אהבתה לשירה ויצירה בתחום והעובדה כי שירתה אינה שירת נשים, ביקשה מהרב שלה את ברכתו לשיר לקהל מעורב. נרקיס היא זמרת דתיה, חובשת כיסוי ראש ומופיעה בפני קהל מעורב שזהו חלק בלתי נפרד מהייחודיות שלה כזמרת.

אלבום הבכורה שלה שכן פורסם נקרא "בוא נדבר". זהו אלבום בסגנון רוק נשי משובח הנוגע בנושאים רבים הקשורים לעולם החיפוש והנפש. שירים מוכרים ומפורסמים מאלבום זה הם: "שדות", "ממה אתה בורח", "גלבי", "כל מה שקורה" וגם השיר "משה" שהוא למעשה דואט יחד עם הזמרת מירי מסיקה. שנת 2021 מביאה אותה למרכז הבמה, היא ממשיכה להופיע, לכתוב ואף לקחה חלק נכבד במופע של טקס הדלקת המשואות.

נרקיס היא זמרת שידועה כזמרת פופ ורוק. היא מנגנת על גיטרה ופסנתר ובשיריה היא עושה שימוש בלשון המקורות. כמו כן, השקעת המחשבה על הליריקה ניכרת מאוד בשיריה והיא מכניסה המון דימויים מעולם הטבע. בנוסף, ניתן לשמוע בשיריה את הסגנון הפיוטי המאפיין מאוד את השירה הדתית בישראל. לנרקיס ייחודיות גדולה בזמר הישראלי, הקהל אוהב אותה, היא נחרטת יותר ויותר בתודעת הקהל ומפזרת את הקסם המיוחד שהיא יודעת להביא בשירתה ובשיריה.

שירים של נרקיס

נרקיס – ממה אתה בורח

נרקיס – ענני

הופעות מומלצות

נרקיס

קרדיט צילום: טל עבודי

דילוג לתוכן