נצ'י נצ' הופעות

נצ'י נצ' הוא כינויו של הראפר הישראלי רביד פלוטניק. הוא כונה כך על ידי חבריו, רובם ממוצא אתיופי, שכן נצ' באמהרית זה "לבן". בתחילת הקריירה שלו, בגיל 15 בלבד, הקים הרכב מוזיקלי בשם 'פרודוקס', יחד עם חבריו שמואל יוסף (אריסטו) ושמשון אדמה (צ'יצ'ו). האלבום היחיד שהוציאו, לפני שהתפרקו על רקע חילוקי דעות, היה אלבום ראפ עם השראות פופ פרסיות בשם "תחיית המתים". האלבום הצליח מאוד וגרף ביקורות חיוביות במיוחד בקהילת המוזיקה הישראלית, כאלבום בעל השפעה חברתית ומוזיקלית משמעותית. גם אלבום הסולו הראשון של נצ'י נצ', "צדיק אחד בסדום", שיצא בשנת 2011 הצליח וגרף שבחים. אלבומו השני, "בור ועם הארץ: סיפורו של הבום-שאקה-לאק", הצליח עוד יותר והניב להיטים מוכרים, ביניהם "קפה וסיגריה" שהצליח מאוד במצעדי הרדיו.

בשנת 2014 ביצע שיתוף פעולה עם להקת קפה שחור חזק אשר חיזקה עוד יותר את ההכרה בו כזמר וראפר במיינסטרים הישראלי. נצ'י נצ'  התארח בשיר "יהיה בסדר" של הלהקה ואף כתב את המילים לפזמון השיר. השיר זכה לפופולאריות רבה והגיע למקום השני במצעד השנתי של גלגל"צ.

בשנת 2016 זכה נצ'י נצ' בקטגוריית 'תגלית השנה' של אקו"ם. בזכות אלבומו הרביעי, "שפל וגאות", זכה גם בתואר 'הישג השנה' של אקו"ם לשנת 2017, בין היתר בזכות הלהיטים "כל הזמן הזה" וכפרה שלי", אשר הגיעו למקומות הראשונים במצעד השנתי של גלגל"צ.

האלבום "ועכשיו לחלק האומנותי" שיצא בשנת 2019, היה הראשון שיצא תחת שמו האמיתי של הראפר, ככל הנראה מתוך כוונה להמשיך מגמה זו ולהיפרד משם הבמה נצ'י נצ'. 

נצ'י נצ' - הופעות קרובות

שירים של נצ'י נצ'

רביד פלוטניק – כל הזמן הזה 

רביד פלוטניק – נתראה בגלגול הבא

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן