נינט טייב - הופעות 2021

נינט טייב

קרדיט תמונה: ויקיפדיה

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של נינט טייב

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
20.1120:30בארביתל אביביום שבת
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של נינט טייב?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

נינט טייב - הזמנת כרטיסים

נינט טייב היא זמרת ושחקנית. טייב פרצה לחיינו בשנת 2003 כאשר זכתה בעונה הראשונה של התוכנית "כוכב נולד" בביצוע השיר "ים של דמעות" של זוהר ארגוב. באותה שנה הקליטה את השיר "כמו ששיר נוגע" שכתב יעקב רוטבליט והלחין רמי קלינשטיין.

בשנת 2004 טייב הקליטה את שיר הנושא "סוף העולם" לסרט המצליח "סוף העולם שמאלה". בשנת 2006 הוציאה טייב את אלבום הבכורה שלה שנקרא "יחפה" בהפקתו של אביב גפן. הסינגל הראשון שהוציאה מתוך האלבום הוא "כשאתה כאן", שיר שזכה לסיקור תקשורתי רחב, האלבום זכה למעמד של אלבום זהב. בשנת 2007 הקליטה יחד עם עברי לידר גרסה מחודשת לשיר של עופרה חזה "הכאב הזה", שזכתה להצלחה מסחרית רבה.

בשנת 2009 טייב הוציאה את האלבום השני שלה שנקרא "קומוניקטיבי", היא כתבה את כל שירי האלבום. האלבום כולל את השירים "מדברים", "הכלה" ו"אולי בחגים". טייב אירחה באלבום את מרינה מקסימיליאן בלומין בשיר "בשקט הזה". במקביל לצאת האלבום טייב יצאה לסיבוב הופעות מצליח בו אירחה את עברי לידר, שלום חנוך, שלומי שבן ושלומי סרנגה. בשנת 2012 טייב הוציאה את אלבומה השלישי " sympathetic nervous system"', האלבום הוקלט בליברפול ויועד לשוק האירופאי.

טייב שיחקה בסדרות טלוויזיה כמו "זגורי אימפריה" ובטלנובלה "השיר שלנו". היא השתתפה בסדרת המציאות "פעם בחיים" והתארחה בסדרה "רד בנד".

נינט טייב היא זמרת מצליחה שחיה על קו ישראל- ארצות הברית. המופע שלה מרתק וחד פעמי.

שירים של נינט טייב

נינט טייב – היא יודעת

נינט טייב – יחפה

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן