נורית גלרון - הופעות 2022

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של נורית גלרון

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של נורית גלרון?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

נורית גלרון - כרטיסים להופעות

נורית גלרון היא זמרת, פזמונאית ושחקנית ישראלית ששרה בסגנון רוק, ג'אז, זמר עברי ופופ. את הקריירה המוסיקלית שלה החלה בשנות השבעים בצוות הווי גולני. את האהבה למוסיקה החלה כאשר הייתה צעירה יותר כנערה.

לאחר שירותה הצבאי החלה להופיע בשיתוף עם זמרים ומלחינים נוספים כמו יהודית רביץ ועוזי חיטמן. שיתופי הפעולה עם זמרים אפיינו מאוד את תחילת דרכה ואת אלבומה הראשון הכולל 11 שירים, הוציאה בשיתוף עם זמרים מוכרים כמו מתי כספי, דויד ברוז, שם טוב לוי ועוד. אלבומיה הראשונים היו מאופיינים במלנכוליה ושויכו לסגנון הג'אז.

בשנים שאחרי השתתפה גלרון מספר פעמים בפסטיבל שירי ילדים וגם בפסטיבל חסידי ובשנות השמונים הוציאה עוד שלושה אלבומים שונים לחלוטין משני האלבומים הראשונים. את אלבומים אלו אפיין סגנון הרוק. בין האלבומים המוכרים: יש לי סימפתיה שבו מספר להיטים חזקים מאוד שאי אפשר לשכוח, משהו בלבבה ואחרינו המבול. בשנים אלו גלרון הייתה בשיא הקריירה ונחשבה לזמרת מן השורה, כמו כן, השתתפה בסרט ישראלי ששיריו היוו את פסקול הסרט.

משנות התשעים ואילך, המשיכה להוציא אלבומים מוצלחים, מיצבה עצמה כזמרת איכותית מאוד, הוציאה גם אלבומים בסגנון קלאסי והשתתפה בסדרת הטלוויזיה רביעיית רן.

לנורית גלרון גוון קול מיוחד שאינו מאפיין זמרות רבות, פה הייחודיות שלה מתבטאת. מעבר לכך, הליריקה בשיריה עמוקה ומבטאת רעיונות ורגשות שהקהל מתחבר אליהם. נורית גלרון הייתה ועודנה אחת הזמרות שעיצבו את תרבות השירה הישראלית.

שירים של נורית גלרון

נורית גלרון – ילדות נשכחת

נורית גלרון – נגיעה אחת רכה

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן