ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של משינה

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של משינה?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

משינה - הזמנת כרטיסים

להקת משינה היא אחת מלהקות הרוק המובילות בישראל מזה כשלושה עשורים. היא הוקמה בשנת 1983 על ידי יובל בנאי הסולן והגיטריסט ושלומי ברכה שמנגן על גיטרה חשמלית. בהמשך הצטרפו מייקל בנסון על הבס, איגי דיין על התופים ואבנר חודורוב על הקלידים, אקורדיון וסקסופון. הרכב הלהקה נותר ללא שינוי במשך כל שנות פעילותה.   

אלבום הבכורה של הלהקה, שנקרא על שמה, יצא ב-1986 וזכה מיד להצלחה אדירה. הוא הגיע למעמד פלטינה, וזיכה את הלהקה בתואר 'להקת השנה' של רשת ג'. במשך השנים הבאות הוציאה הלהקה אלבומים רבים וחלק משיריהם הפכו ללהיטים גדולים ששומרים על פופולאריות עד היום. בין היתר ניתן לציין את השירים "רכבת לילה", "אופטיקאי מדופלם", "עתיד מתוק", "בלדה לסוכן כפול", "אנה", "היא התווכחה איתו שעות", "שלח לי מלאך", "אהובתי", "ברחובות שלנו", "שלג צח", "בדרך אל הים", "ריקוד המכונה", "למה לי פוליטיקה עכשיו", "נגעה בשמיים", "גברת שרה השכנה", "להתראות נעורים שלום אהבה", "תחזור תחזור", "את לא כמו כולם", "רכבות", "מילים ועוד מילים", "בן המלך" ועוד שירים רבים. לאחר מעל לעשור של עשייה מוזיקלית פורה, בשנת 1995 הודיעה הלהקה על פירוקה וכל אחד מחבריה הלך לדרכו, אם כי המשיכו לשתף פעולה זה עם זה בפרויקטים שונים.  

בשנת 2003 קמה הלהקה לתחייה וחזרה לייצר את המוזיקה שמעריציה כל כך אוהבים. עם שיחזור ההצלחה, הם יצאו לסיבוב הופעות מבוקש בישראל ובארה"ב. בהמשך הוציאו שלושה אלבומים נוספים – "רומנטיקה עתידנית", "יהלומים בשמיים" ו"מתים שרים הולכים". 

שירים של משינה

משינה – רצה אחרי הזמן

משינה – אין מקום אחר – קיסריה 

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן