ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של מירי מסיקה

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
05.0321:30מירי מסיקהזאפה באר שבעבאר שבעיום שבת
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של מירי מסיקה?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

מירי מסיקה - הזמנת כרטיסים

מירי מסיקה היא זמרת ושחקנית ישראלית, בוגרת בית הספר למוזיקה 'רימון', אשר זכתה להצלחה גדולה בישראל ובעולם. מסיקה עמדה על הבמות הגדולות בישראל, ביניהן בתיאטרון קיסריה ובבריכת הסולטן בירושלים, וקיימה שיתופי פעולה בינלאומיים בקנה מידה גדול. בשנת 2015 זכתה בניו-יורק לתואר 'הזמרת הישראלית המצליחה בעולם' בטקס 'The Times of Israel'.

אלבום הבכורה של מסיקה, הקרוי על שמה, יצא בשנת 2005 וכלל את הסינגלים "טיפה טיפה", "נובמבר", "באה אליכם" ו"אף אחת", אשר זכו כולם להצלחה אדירה ושמרו על מקומם בראש מצעדי הפזמונים ברדיו. בעקבות הצלחת האלבום, מסיקה נבחרה להיות 'זמרת השנה' ו'תגלית השנה' של גלגל"צ ושל רשת ג' לשנת תשס"ה. באותה שנה נבחר השיר "לשם" ל'שיר השנה' של גלגל"צ. ב-2006 זכתה מסיקה שוב לתואר 'זמרת השנה', הפעם בטקס פרסי עמ"י של ערוץ 24. האלבום עצמו הגיע למעמד המכובד של פלטינה כפולה.

אלבומה השני של מסיקה, "שלום לאמונות", יצא בשנת 2007 וזכה מיד להצלחה אדירה גם הוא עם הגיעו למעמד פלטינה. בין הלהיטים באלבום היו "שלום לאמונות", "ממי" ו"עכשיו אתה חוזר בחזרה", אשר זכה להיות 'שיר השנה' של רשת ג'. מסיקה עצמה זכתה בתואר 'זמרת השנה' של גלגל"צ, רשת ג' ותחנות רדיו נוספות וגם בטקס פרסי עמ"י של ערוץ 24.

גם אלבומיה הבאים של מסיקה, "חדשות טובות", "מלך", "סימנים על החול" ו"אלוהי הדברים הקטנים" הצליחו מאוד והניבו להיטים רבים, ביניהם "מלך", "אישה חרסינה", "קולות הלב", "תודה לחיים", "תשים תשים", "זהרה", חייאתי", "מפחד עלייך", "חווה" ועוד.

שירים של מירי מסיקה

מירי מסיקה – מפחד עלייך FT. E-Z – איזי

מירי מסיקה – חוה

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן