מיומנה - הופעות 2021

מיומנה היא להקה בינלאומית, שמקורה בישראל, בעלת אופי שונה ומיוחד. הלהקה עוסקת במחול תיאטרלי, בשילוב משחק, קול ותנועה. היא מוכרת בזכות הופעותיה הצבעוניות המשלבות כלי נגינה "מאולתרים" כמו פחי אשפה, ארגזים, מיכלים ועוד עם כלי נגינה אתניים מתרבויות שונות בעולם. מעבר להופעות הקצביות, מדובר בפרויקט חקר ייחודי. הלהקה מפגישה בין אומנים מרחבי העולם כולו, בין היתר רקדנים, שחקנים, זמרים וכו', חוקרת את עולם המוזיקה והתנועה, ומייצרת סגנון הופעה חדשני וייחודי.

מיומנה הוקמה על ידי אילון נופר ובועז ברמן בשנת 1996, ומאז הפכה למפעל חייהם. שם הלהקה המסקרן נגזר מהמילה "מיומנות", אשר מצביע על תרומתה של הלהקה לחבריה ולקהל היעד שלה – התפתחות אישית ורכישת מיומנויות חדשות. במשך שנים יוצרי הלהקה וחבריה עוסקים בחקר של צלילים, תנועות, כלי נגינה וטכנולוגיות, אשר יוצרים יחד את שפת מיומנה המקורית והייחודית. הלהקה מופיעה באירועים ופסטיבלים במקומות שונים בעולם וכן במשכן הקבע שלה, "בית מיומנה", במיקום מושלם בנמל יפו העתיקה.

במשך השנים מיומנה שיתפה פעולה עם אומנים מוכרים, ביניהם ריטה, דיוויד ברוזה, משינה, מתי כספי, ברי סחרוף, דין דין אביב ואינפקטד משרום. המופע הראשון של מיומנה נקרא על שם הלהקה. לאחר מכן העלתה הלהקה מופעים שונים, המופעים "אדרבא" ו"מומנטיטו" עבור ילדים, "בחונטוס" בשיתוף עם דיוויד ברוזה, "זרמים" בפסטיבל האורות בירושלים, "רקונטו" בספרד, " "Game-Onבשיתוף הבלט הישראלי ולפי כוראוגרפיה של עידו תדמור, ועוד הופעות בלתי נשכחות.

מיומנה - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

סרטונים של מיומנה

מיומנה – היכל התרבות פתח תקווה 2018

20 שנה ללהקת מיומנה

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: ויקיפדיה

דילוג לתוכן