מוקי - הופעות 2021

מוקי

קרדיט תמונה: wikipedia

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של מוקי?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

מוקי - כרטיסים להופעות

מוקי (דני ניב) הוא אחד הזמרים המובילים בישראל, הוא נחשב לכזה כיוון שהוא מצליח להמציא את עצמו כל פעם מחדש. הוא החל את דרכו המוזיקלית בשנת 1992 בתור הילד הרע בהרכב "שבק ס'", ההרכב הוקם כשמוקי היה בן 17 בלבד. בשנת 1995 ההרכב הוציא את אלבומו הראשון, המכיל את הלהיט "מכופף הבננות", לאחר צאתו של האלבום הראשון הצטרף ללהקה נמרוד רשף. בשנת 1997 יצא אלבומם השני שנקרא "בעטיפה של ממתק" שנחל הצלחה מסחרית גדולה והגיע למעמד של אלבום פלטינה, האלבום כולל את הלהיטים: "יהיה פיצוץ", "תתקעו בחצוצרה" ועוד.

בשנת 2001 מוקי יצא בקריירת סולו מצליחה, כאשר הוציא את האלבום "שמע ישראל"- האלבום זכה להצלחה רבה וזכה למעמד של אלבום זהב. באלבום השתתפו יובל בנאי, פישי הגדול וקוואמי, האלבום כולל להיטים רבים כמו למשל "מדברים על שלום", "ילדה סוכר" ועוד. כמו כן, בעקבות האלבום מוקי זכה באותה שנה בקטגוריית "זמר השנה" במצעד הפזמונים העברי של גלגלצ, ובשני פרסי אקו"ם אחד בקטגוריית אלבום השנה, והשני בקטגוריית שיר השנה.

בשנת 2005 הוציא את אלבומו השני והמצליח "עוקף מלמעלה", המכיל את הלהיטים "עוקף מלמעלה", אלוהים" ועוד, בעקבות האלבום מוקי זכה בפרס אקו"ם בקטגוריית "תמלילן השנה".

בשנת 2013 הצטרף לפאנל השופטים בתוכנית הטלוויזיה "הכוכב הבא". בשנת 2014 יצא אלבומו "לב חופשי" הכולל את הלהיטים "לב חופשי", "ילד של אבא" ועוד, האלבום זכה למעמד של אלבום זהב, ומוקי זכה בפרס אקו"ם בעקבות השיר "ילד של אבא" בקטגוריית "שיר השנה".

בשנת 2019 מוקי וברי סחרוף שיתפו פעולה בשיר "מין עצבות שכזו", ובשנת 2020 שיתף פעולה עם עברי לידר בדואט "תזכור הכל". כיום מוקי מופיע ברחבי הארץ עם מופע אנרגטי ומרגש, בו הוא שר להיטיו מכל הזמנים.

שירים של מוקי

מוקי – לב חופשי

מוקי – ילד של אבא

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן