מארק אליהו - הופעות 2022

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של מארק אליהו

האתר מרכז הופעות מרחבי הרשת למקום אחד,
כך שניתן יהיה למצוא הופעות בקלות ובמהירות.

הזמנת הכרטיסים אינה מתבצעת באתר מבלים, 
אלה באתרים חיצוניים אליהם אנחנו מפנים, כמו:
זאפה, לאן, קומי, קופת בראבו, קופת ת"א ועוד.

ההפנייה מתבצעת בלחיצה על הכפתור "לרכישה".
מומלץ לוודא את פרטי המופע טרם ביצוע ההזמנה.

בכל שאלה או בקשה
נא לפנות ישירות לאתר הרלוונטי

מופע מהנה לכולם (:

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של מארק אליהו?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

מארק אליהו - הזמנת כרטיסים

מארק אליהו הוא מוזיקאי ישראלי, נגן, מלחין ומפיק מוזיקלי, בנו של המוזיקאי והמוזיקולוג פרץ אליהו, אשר זכה בפרס ראש הממשלה לשנת 2008. סיגנונו המוזיקלי של מארק אליהו הוא ייחודי, משלב השראות מעולמות המוזיקה הפרסית והטורקית עם מוזיקה יהודית, עם נגיעות אלקטרוניות מיוחדות. כמו כן, הוא מנגן על כלי נגינה אתניים מיוחדים כמו הקמנצ'ה הפרסית והבגלמה הטורקית.

במהלך הקריירה שלו, שיתף פעולה עם אביו, השתתף באלבום "ברוח המזרח" עם לחנים של אביו ושיתף עימו פעולה גם באלבומים "מזמורים", "על הרי בשמים", "תהילים" ו"חולות". כמו כן, השניים העלו יחד מופעים רבים, ביניהם " שירת היהודים ההרריים", "מעגלים" ו"המקאם היהודי". 

אליהו זכה להצלחה בינלאומית בשנת 2000 עם מינויו כמלחין וכנגן בלהקות המחול ההולנדית "Galili dance" והפורטוגזית "Gulbenkiam dance". כשנתיים מאוחר יותר נבחר על ידי האיחוד האירופי לייצג את ישראל בפרויקט בינלאומי. במסגרת הפרויקט אליהו הופיע כסולן בליווי תזמורת פילהרמונית, עם יצירה מוזיקלית שהוא עצמו הלחין ועיבד. כמו כן, שיתף פעולה עם להקה ברזילאית בשם "Javaro" בהופעות ברחבי ברזיל והופיע עם האנסמבל שלו, "אנסמבל מארק אליהו", בפסטיבלים בינלאומיים באירופה. 

אלבום הבכורה של אליהו, "קולות יהודה", יצא בשנת 2004 וזכה גם הוא להצלחה בינלאומית, כאשר הופיע עימו ברחבי אירופה. אלבומו השני "חולות" יצא בשנת 2013 וב-2016 יצא האלבום "דרכים". יצירותיו זכו להצלחה גדולה, וכך גם המוזיקה שהלחין עבור פסקול הסרט 'בלדה לאביב הבוכה' של בני תורתי. עם יצירה זו זכה אליהו בפרס אופיר ובפסטיבל ירושלים בקולנוע.

שירים של מארק אליהו

מארק אליהו – חוזר

מארק אליהו – שמיים פתוחים

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן