לולה מארש - הופעות 2021

לולה מארש הוא הרכב אינדי פופ שהחל דרכו בתל אביב בשנת 2013. חברי ההרכב הם: גיל לנדאו שמנגן על גיטרות ויעל שושנה כהן שהיא הסולנית. השניים הכירו אחד את השני במסיבת יום ההולדת של גיל ומשם עשו היסטוריה יחד עם חברי ההרכב הנוספים. בשנת 2011 השניים החלו בכתיבת חומרים, הם חיפשו חברי להקה שיוסיפו כלי נגינה נוספים להרכב המיוחד שלהם. כיום כחלק מההרכב תוכלו לשמוע את מתי גלעדי המנגן על גיטרה בס, דקל דביר, המנגן על תופים ורן גיל המנגן על קלידים ומוסיף קולות בשירים.

בשנת 2013 יצאו עם הסינגל הראשון "You're mine" מתוך המיני אלבום. סינגל זה נוחל הצלחה רבה והם מוציאים סינגל נוסף בשם "sirens" המביא אל הקהל את הצליל האינדי בטוויסט מיוחד. השיר כל כך מיוחד ואיכותי שהוא מגיע למקום החמישי בעשרת הלהיטים של הספוטיפיי בארצות הברית.

הלהקה החלה להופיע עם שני הסינגלים בפסטיבלים בעולם וגם בסדרת הטלוויזיה האמריקאית scream. בשלב זה הם כל כך מוצלחים שהם חותמים חוזה הקלטות בחברת יוניברסל מיוזיק גרופ. ההצלחה הגדולה של שני הסינגלים מאלבום המיני מביאים אותם ליצור את אלבום הבכורה שלהם והם יוצאים לסיבוב הופעות באירופה ובעולם.

לולה מארש הינו הרכב מיוחד שלא ראו כמוהו בארץ ובעולם. הצלילים המופקים מכלי הנגינה השונים, יחד עם קולה מחוספס של יעל שושנה, מייצרים הרמוניה קסומה שכל מי ששומע אותה נשבה בקסמיה המיוחדים. ההרכב מביא אל הקהל האירופאי, האמריקאי והישראלי קולות מיוחדים שקשה לא להתמכר אליהם. הם שונים מאוד בנוף הישראלי ומביאים עימם איכות מוסיקלית אחרת. בהחלט מוסיקת עולם סופר אומנותית שקל מאוד להתמכר אליה.

לולה מארש - הופעות קרובות

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של לולה מארש

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים של הרגע האחרון:

עד 50% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

שירים של לולה מארש

Lola Marsh – Wishing Girl (Official Audio)

Lola Marsh – You're Mine

הופעות מומלצות

לולה מארש

קרדיט תמונה: ויקיפדיה

מצטרפים (ללא עלות)
למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון:

דילוג לתוכן