ישי ריבו - הופעות 2021

ישי ריבו הוא אחד השמות המובילים והמסקרנים בתעשיית המוזיקה הישראלית. ריבו, שמגיע מרקע דתי, מוביל את הג'אנר המוזיקלי החדש שמשלב בין סגנון מוסיקלי ישראלי עכשווי לבין מוסיקה יהודית הנשענת על מקורות דתיים ורוחניים. השילוב הייחודי בונה לו קהל מעריצים ממגזרים שונים, שקונים בהמוניהם כרטיסים להופעות של ריבו וממלאים עד אפס מקום גם אולמות גדולים כמו קיסריה והיכל התרבות.

לכתוב ולהלחין שירים החל ריבו כבר בגיל 13 ונהג להקליט אותם בביתו. אלבומו הראשון, "תוכו רצוף אהבה", יצא לאור בשנת 2014 וזכה להצלחה אדירה. האלבום הפך לאלבום זהב וריבו יצא עימו לסיבוב הופעות מרגש ומוצלח. גם אלבומיו הבאים "פחד גבהים", "שטח אפור" ו"אלול תשע"ט" הצליחו והביאו לעולם להיטים אהובים כמו "מקשה אחת זהב", "אחת ולתמיד", "לשוב הביתה", "נפשי", "הלב שלי" ועוד.

ריבו היה הזמר הדתי הראשון בפרויקט של עידן רייכל וביצע עם הפרויקט את השיר "אור כזה" כחלק מהאלבום "רבע לשש". הוא המשיך בשיתופי פעולה מרתקים עם זמרים נוספים כמו שלמה ארצי בשיר "והאמת", נתן גושן בדואט "נחכה לך" ועומר אדם עם "הלב שלי". במקביל, הוא הלחין וחיבר שירים גם עבור זמרים אחרים, וביניהם גד אלבז, אברהם פריד, רועי ידיד ומידד טסה.

בשנת 2019 זכה ריבו בפרס שר החינוך לתרבות יהודית בתחום המוזיקה ע"ש אורי אורבך.

ישי ריבו - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של ישי ריבו

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
22.0621:00בריכת הסולטןירושליםיום שלישי
22.0721:00אמפירעננהיום חמישי
מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים של הרגע האחרון:

עד 50% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

שירים של ישי ריבו

ישי ריבו – הלב שלי

ישי ריבו – תוכו רצוף אהבה (קליפ רשמי)

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: wikipedia

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
לקבל עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון?​

דילוג לתוכן