יוני בלוך - הופעות 2021

יוני בלוך הוא זמר יוצר מז'אנר מוסיקת הרוק. הוא כותב ומלחין שירים כבר מגיל 14. את פריצתו לתחום המוזיקה החל בפלטפורמה האינטרנטית "במה חדשה", בה פרסם את יצירותיו, ודרכה נחשף לציבור ולחברת התקליטים NMC.

אלבום הבכורה שלו, "אולי זה אני", היה אלבום רוק מלודי עם שירים קצביים לצד שירים שקטים יותר. האלבום כלל שירים מוכרים כמו "מכיר אותו", "נפוליאון", "נעים בחוץ" ו"התקף לב קטן". גם שירים מאלבומו השני, "הרגלים רעים", זכו להצלחה, בין היתר השירים "אחריות", "נוף אחר", "סיבה לעזוב" ושיר הנושא "הרגלים רעים". האלבום השלישי של בלוך, "על מי אני עובד", יצא ב-2008. את האלבום ליווה סרט קליפים שצולמו לשירים, בהשתתפותם של ידוענים רבים, ביניהם נינט טייב, דני קושמרו, תיקי דיין, אריק ברמן ועוד. מתוך האלבום הצליחו במיוחד השירים "אהבה רחוקה", "הקנאה", "שיר אחר" ו"תמונה מטושטשת".

בנוסף, בלוך הלחין שירים עבור סדרות טלוויזיה ("הפיג'מות", "השיר שלנו", "דני הוליווד" ועוד) ועבור אומנים מוכרים אחרים, ביניהם נינט טייב, אפרת גוש, בועז מעודה, שלומי סרנגה, מירי מסיקה ועוד. 

בהרבה מיצירותיו בלוך שיתף פעולה עם ברק פלדמן. בשנת 2009 השניים הקימו יחד חברת מדיה בשם Interlude  (שבהמשך הפכה להיות חברת Eko). המיזם עטור הפרסים והשבחים יצר פלטפורמה אינטראקטיבית להצגה וצפייה בקליפים וסרטים מוזיקליים, בה הצופה בוחר את השתלשלות האירועים. המיזם הביא לזכייתו של בלוך בפרס ראש הממשלה ליזמות וחדשנות בשנת 2012.

יוני בלוך - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

שירים של יוני בלוך

יוני בלוך – הקנאה

יוני בלוך – הרגלים רעים

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: wikipedia

דילוג לתוכן