יובל דיין - הופעות 2022

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של יובל דיין

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
27.0122:00יובל דייןGRAYיהוד - מונוסוןיום חמישי
24.0222:00יובל דייןזאפה ירושליםירושליםיום חמישי
02.0322:00יובל דייןזאפה ת"א החדשתל אביביום רביעי
22.0322:00יובל דייןGRAYיהודיום שלישי
30.0322:00יובל דייןזאפה הרצליההרצליהיום רביעי
05.0422:00יובל דייןGRAYמודיעיןיום שלישי
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של יובל דיין?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

יובל דיין - הזמנת כרטיסים

כבר מהרגע הראשון בו נחשפה יובל דיין לקהל הרחב, היה ברור שמדובר בכוכבת. זה קרה בתוכנית הריאליטי המוזיקלית "The voice", כאשר דיין שרה באודישן את השיר "שאריות של החיים" של הפרויקט של עידן רייכל. הזמרת הצעירה הדהימה את הקהל וגם את ארבעת המנטורים של התוכנית, מתוכם בחרה לעבוד עם שלומי שבת. החיבור בין השניים המשיך גם לאחר סיום התוכנית. האודישנים של דיין זכו לאחוזי צפייה מאוד גבוהים ביוטיוב וכך גם הסרטונים המוזיקליים שהוציאה. דיין הייתה אמנם מועמדת מובילה לזכייה בתוכנית אך בחרה לפרוש ברגע האחרון ולעשות את דרכה המקצועית בתעשיית המוזיקה בקצב ובאופן המתאים לה.

בשנת 2013 הוציאה דיין את סינגל הבכורה שלה "לאסוף", אשר זכה מיד להצלחה והגיע למקום הראשון במצעד של גלגל"צ וגם של מדיה פורסט. הסינגל השני "עד שתחזור" הגיע למקום השני במצעד והפך לויראלי ברשת. את השיר כתב והלחין עידן חביב. הסינגל השלישי, "פעם אחת", הצליח פחות אבל מיד אחריו יצא "אל תאמר" שזכה להצלחה אדירה והגיע למקום הראשון במצעד של גלגלצ ושל מדיה פורסט. השיר נכתב על ידי דודו טסה וגלעד כהנא והולחן והופק על ידי טסה עצמו. בשנה זו הוכתרה דיין כזמרת השנה של ערוץ 24 ואתר מאקו.

בשנת 2014 הוציאה דיין את האלבום הראשון שלה, "לאסוף" אשר כלל את הסינגלים שכבר שיחררה לפני כן. ב-2016 יצא האלבום השני, "ליבי ער", שכלל את הלהיטים "בשעה טובה", אותו הפיק והלחין שוב דודו טסה, "שעה שחלפה" אותו כתבה אהובה עוזרי ו"לילותיי" שהצליח מאוד במצעדים. בשנת 2018 הוציאה שלושה סינגלים נוספים לקראת יציאת אלבומה השלישי – "תשאל את המים", "הסוף הטוב הזה" ו"דמעות שקופות".

שירים של יובל דיין

ישראל The Voice – יובל דיין – שאריות של החיים

יובל דיין – עד שתחזור

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן