יהודית רביץ הופעות

ליהודית רביץ קריירה מוזיקלית עשירה כאחת מהזמרות המובילות והאהובות ביותר בישראל כבר מעל לארבעה עשורים. רביץ הביאה את הכישרון שלה ואת קולה הייחודי לתוך הזמר העברי עם סגנון רוקיסטי בשילוב פופ וג'אז, והפכה במהרה לאחת ממובילות הג'אנר. בשנת 2008 הופיעה בקיסריה, הופעה שבעקבותיה הוציאה את האלבום "באה מאהבה – קיסריה 2008", וגרפה ביקורות חיוביות לצד הצלחה מרשימה במכירת הכרטיסים שאזלו.

פריצתה הגדולה של רביץ לתודעה הציבורית הייתה עם ביצוע השיר "סליחות" של לאה גולדברג בפסטיבל הזמר והפזמון בשנת 1977. השיר לא הצליח במיוחד בפסטיבל, אבל הפך לפופולארי ונבחר להיות שיר השנה של רשת ג' באותה השנה ומאז הקריירה של רביץ נסקה. לפני כן שירתה בצה"ל בצוות הווי של חיל הנדסה קרבית והייתה הסולנית בהרכב המוסיקלי 'ששת'.

בין שיריה המוכרים של רביץ ניתן לציין את השירים "הילדה הכי יפה בגן", "עכשיו הכל בסדר", "מישהו", "מילה טובה", "דרך המשי", "ילדים טובים ילדים רעים", "באה מאהבה", "סוף לסיפור", "רחבת הריקודים", "שבתות וחגים", "תמונה", "באהבתנו", "עשה שיהיה לי קל", "נוסע סמוי", באתי בידיים ריקות", "לכי אל הים", "האור שמעיר עליי" ועוד.

בנוסף, רביץ הלחינה, עיבדה והפיקה גם עבור אומנים מוכרים אחרים, בין ביתר עבור קורין אלאל, אריק סיני, אהוד בנאי, נורית גלרון, קרן פלס ועוד. כמו כן, לאורך השנים היא שיתפה פעולה עם אומנים אחרים בשירים, אלבומים והופעות משותפות. כך למשל בשיתוף הפעולה שקיימה עם דני ליטני, יוני רכטר, נורית גלרון, אסתר עופרים, אהובה עוזרי, יהלי סובול, רונה קינן, סיון שביט, דודו טסה, אסף אמדורסקי ועוד.

יהודית רביץ - הופעות קרובות

שירים של יהודית רביץ

יהודית רביץ – מילה טובה

יהודית רביץ – בך לא נוגע (קליפ)

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן